reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Czy to moga byc oznaki ciazy?

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
ewciiik, ja Cię błagam... Żeby dorosłe kobiety NIE MIAŁY POJĘCIA o cyklu, o anatomii, o seksie??? Przecież to jest ELEMENTARNA wiedza przekazywana W PODSTAWÓWCE! Więc jak może człowieka nie trafiać szlag, jak średnio co tydzień trafiają się pytania "czy to ciąża???", albo przykład jak powyżej, że kobieta ma już dziecko, a objawy wyczuwa 2 tygodnie przed okresem... Mnie wszystko opada jak czytam te posty, bo się zastanawiam, skąd się takie kobiety urywają i gdzie były na lekcjach WDŻ...

G

goszczaca

Gość
Wiem jakie mam objawy przed miesiaczka i jak moj organizm sie zachowuje, pytam bo to calkiem inne zachowanie niz dotychczas, dodam ze staramy sie o dziecko, spytalam czy inne kobiety mialay podobnie na poczatku ciazy, mam juz dziecko ale tym razem troche inaczej sie czuje , dziekuje za twoja lekture ale nic nowego sie nie dowiedzialam
Dwa tygodnie przed@ masz takie objawy, litości. I pytasz czy jestes w ciąży?! Przejdź się do gina, co ci która ma napisać; jak każda z nas jest inna. Powodzenia

Rozwiązania
0
Wiem jakie mam objawy przed miesiaczka i jak moj organizm sie zachowuje, pytam bo to calkiem inne zachowanie niz dotychczas, dodam ze staramy sie o dziecko, spytalam czy inne kobiety mialay podobnie na poczatku ciazy, mam juz dziecko ale tym razem troche inaczej sie czuje , dziekuje za twoja lekture ale nic nowego sie nie dowiedzialam

Rozwiązania
0
jesli nie masz odpowiedzi na moje pytanie to nie komentuj, widze ze w polsce sie nic nie zmienilo ludzie wciaz bardzo mili dla siebie I zyczliwi, dobrze ze nie musze juz tego ogladac na codzien , porazka

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Niestety, ale porażką jest Twoje pytanie. Skoro masz jeszcze dwa tyg do okresu to wychodzi na to, że jesteś dopiero w okresie około owulacyjnym. To jak mogłabyś już mieć objawy ciążowe? No chyba, że cykl masz monitorowany. Może dopadła Cie jakaś infekcja, grypa żołądkowa lub cokolwiek innego. Na test albo wizytę u ginekologa jest stanowczo za wcześnie.

olcia1718

Fanka BB :)
Rozwiązania
41
Hahaha 2 tyg do okresu i Ty sie o objawy pytasz ..:D
No nie moge no:D.a brzuszek juz masz??
Dwa tyg to nawet nic tam nie drgnelo i nie wiadomo czy owulacja juz nawet byla:p
Takze doucz sie kiedy moga byc pierwsze objawy :)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry