reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moga byc oznaki ciazy?

reklama
Rozwiązanie
To wcale nie jest niemożliwe czuć ciąże od pierwszych dni. Ja tak miałam. Wiedziałam ze stosunek był w dzień owulacji i kolejne dni tylko mnie w tym utwierdzały. Synek ma się dobrze.
Wiem jakie mam objawy przed miesiaczka i jak moj organizm sie zachowuje, pytam bo to calkiem inne zachowanie niz dotychczas, dodam ze staramy sie o dziecko, spytalam czy inne kobiety mialay podobnie na poczatku ciazy, mam juz dziecko ale tym razem troche inaczej sie czuje , dziekuje za twoja lekture ale nic nowego sie nie dowiedzialam
 
Wiem jakie mam objawy przed miesiaczka i jak moj organizm sie zachowuje, pytam bo to calkiem inne zachowanie niz dotychczas, dodam ze staramy sie o dziecko, spytalam czy inne kobiety mialay podobnie na poczatku ciazy, mam juz dziecko ale tym razem troche inaczej sie czuje , dziekuje za twoja lekture ale nic nowego sie nie dowiedzialam
Dwa tygodnie przed@ masz takie objawy, litości. I pytasz czy jestes w ciąży?! Przejdź się do gina, co ci która ma napisać; jak każda z nas jest inna. Powodzenia
 
Niestety, ale porażką jest Twoje pytanie. Skoro masz jeszcze dwa tyg do okresu to wychodzi na to, że jesteś dopiero w okresie około owulacyjnym. To jak mogłabyś już mieć objawy ciążowe? No chyba, że cykl masz monitorowany. Może dopadła Cie jakaś infekcja, grypa żołądkowa lub cokolwiek innego. Na test albo wizytę u ginekologa jest stanowczo za wcześnie.
 
Hahaha 2 tyg do okresu i Ty sie o objawy pytasz ..:D
No nie moge no:D.a brzuszek juz masz??
Dwa tyg to nawet nic tam nie drgnelo i nie wiadomo czy owulacja juz nawet byla:p
Takze doucz sie kiedy moga byc pierwsze objawy :)
 
reklama
reklama
Do góry