reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moga byc oznaki ciazy?

reklama
Rozwiązanie
To wcale nie jest niemożliwe czuć ciąże od pierwszych dni. Ja tak miałam. Wiedziałam ze stosunek był w dzień owulacji i kolejne dni tylko mnie w tym utwierdzały. Synek ma się dobrze.
reklama
Moze napastliwy lepiej brzmi, prześmiewny. Fajnie dziewczyny, ze tak sie na tych sprawach znacie, ale dzielcie sie wiedza, a nie napadajcie na kogos. Sa tutaj różne osoby, niektórym bardzo zależy żeby być w ciąży i doszukują sie wszystkiego wiec trochę zrozumienia:) bedzie nam łatwiej zadawać pytania :)
Wiesz zrozumiała bym, zeby jakaś nastolatka to napisała..ale nie kobieta 36 lat:eek: tu nie ma z czego się śmiać, absolutnie z nikogo nie szydzilam.
 
Moze napastliwy lepiej brzmi, prześmiewny. Fajnie dziewczyny, ze tak sie na tych sprawach znacie, ale dzielcie sie wiedza, a nie napadajcie na kogos. Sa tutaj różne osoby, niektórym bardzo zależy żeby być w ciąży i doszukują sie wszystkiego wiec trochę zrozumienia:) bedzie nam łatwiej zadawać pytania :)
Właśnie dzielimy się wiedzą. Odpowiadamy bazując na własnych doświadczeniach. Nie będziemy przecież pisać, że tak na pewno jesteś w ciąży tylko dlatego, że ktoś bardzo tego chce. Nie bądź taką obrończynią uciśnionych bo nikt tutaj nikogo nie obraża ani nie życzy źle.
 
ewciiik, ja Cię błagam... Żeby dorosłe kobiety NIE MIAŁY POJĘCIA o cyklu, o anatomii, o seksie??? Przecież to jest ELEMENTARNA wiedza przekazywana W PODSTAWÓWCE! Więc jak może człowieka nie trafiać szlag, jak średnio co tydzień trafiają się pytania "czy to ciąża???", albo przykład jak powyżej, że kobieta ma już dziecko, a objawy wyczuwa 2 tygodnie przed okresem... Mnie wszystko opada jak czytam te posty, bo się zastanawiam, skąd się takie kobiety urywają i gdzie były na lekcjach WDŻ...
 
Wiem widze te posty i rownież sie zastanawiam skąd ta niewiedza. Ale tak jak pisałam można zignorować, a nie nakręcać sie wzajemnie.
 
reklama
Do góry