reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze być ciąża?

Dołączył(a)
14 Grudzień 2017
Postów
10
Czesc,
W połowie mojego cyklu miałam dziwne plamienie, które do tej pory się nie zdarzyło, przez ok 2/3 dni lekko plamilam na różowo, w sumie wyraźniej było to widać jak się wycieralam. Zignorowałam to, chociaż wcześniej mi się nie zdarzyła taka sytuacja. Potem wyjechałam w góry na tydzien , w czasie spodziewanej miesiączki miałam lekkie bole podbrzusza, ale okresu brak. Powinien pojawic sie tydzień temu, a dalej go nie mam, teraz się rozchorowałam, temperatura wacha się w granicach 37-37'9°C a okresu i objawów nadchodzącej miesiączki dalej brak. Dodam ,ze z chlopakiem sie nie zabezpieczamy ,polegamy na metodzie przerywanej. Liczymy się z tym ,ze możemy mieć dzidziusia, ja w sumie bardzo bym chciała. Czy któraś może miała podobna sytuację? Zastanawiam się czy to może ciąża. Czekam na odpowiedź. :)
 
reklama
Kochana test ciazowy albo badanie krwi na beta hcg... Plamienie które miałaś w połowie cyklu zaliczylabym do plamienia okoloowulacyjnego..
 
A dlaczego ciąży miałoby nie być? Dwie moje ciąże są z seksu przerywanego. Także kuruj się, ale jeśli bierzesz pod uwagę ciążę, to ogranicz leki, które mogą zaszkodzić dziecku. A jak lepiej się poczujesz i nie dostaniesz okresu, to zrób test ciążowy. Zdrowia życzę :)
 
Hmm...ciąża z seksu przerywanego.. Nie sądzę. Nie wiem czy jest to logiczne. No ale jak napisałaś że dwie twoje znajome tak zaszły.. to Lepiej dla pewności radziłbym zrobić test ciążowy. Napisałaś że bardzo byś chciała dzidziusia więc życzę aby na teście pokazały się II krechy
Zdrówka
 
Każdy cykl. inny ja raz miałam. tylko na owulacje np nitki krwi..:.Zrób test tutaj nikt Ci nie powie nic,)
 
reklama
Czesc,
W połowie mojego cyklu miałam dziwne plamienie, które do tej pory się nie zdarzyło, przez ok 2/3 dni lekko plamilam na różowo, w sumie wyraźniej było to widać jak się wycieralam. Zignorowałam to, chociaż wcześniej mi się nie zdarzyła taka sytuacja. Potem wyjechałam w góry na tydzien , w czasie spodziewanej miesiączki miałam lekkie bole podbrzusza, ale okresu brak. Powinien pojawic sie tydzień temu, a dalej go nie mam, teraz się rozchorowałam, temperatura wacha się w granicach 37-37'9°C a okresu i objawów nadchodzącej miesiączki dalej brak. Dodam ,ze z chlopakiem sie nie zabezpieczamy ,polegamy na metodzie przerywanej. Liczymy się z tym ,ze możemy mieć dzidziusia, ja w sumie bardzo bym chciała. Czy któraś może miała podobna sytuację? Zastanawiam się czy to może ciąża. Czekam na odpowiedź. :)
Metodzie przerywanej? :D
Ehh...
Zrób test, idź na rejon - może infekcja Cię łapie. Poczytaj też o antykoncepcji, gdyż nie ma żadnej metody przerywanej - jest stosunek przerywany. Ale to nie jest żadna metoda.
 
Do góry