reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to na pewno puste jajo płodowe

Dołączył(a)
21 Czerwiec 2019
Postów
2
Według USG jestem w 6t6d ciąży czyli prawie 7 tydzień. Pęcherzyk 23mm bez zarodka. Ginekolog twierdzi że może to być puste jajo. Zrobiłam bete Hcg wyniosło 70000 a po 48h 81500. Czyli wzrost mały. Czy to już na pewno puste jajo? Chcę już wiedzieć a lekarz za kilka dni. Lekarz dał małe szanse.
 
reklama
Rozwiązanie
Właśnie wróciłam do domu.

Sama nie wierzę w to co piszę, ale dzisiaj był pęcherzyk ciążowy, pęcherzyk żółtkowy i maluteńki zarodek....z bijącym serduszkiem!!!!

Wiem, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale na razie mogę odetchnąć.

Bardzo, bardzo Wam dziękuję za wsparcie!! :*

Kamień z serca . Mówiłam ze na tym etapie to może się wszystko zdarzyć. Tak jak koleżanka napisała , ja bym poszła do tamtego barana i powiedziała co myśle . Dbaj o siebie i maleństwo
Nie wiem, co według twojej pani doktor znaczy, że "beta nie wygląda na puste jajo". U mnie beta rosła normalnie aż do 10 tygodnia, kiedy miałam w końcu łyżeczkowanie.
Niestety nikt ci tutaj nic mądrego nie powie. Może być tak, że wszystko zakończy się u ciebie szczęśliwie i w poniedziałek zobaczysz zarodek. A może być niestety inaczej.
 
reklama
U mnie tak właśnie było , beta rosła pięknie i było puste jajo . A co najlepsze na usg w 5 tc był pęcherzyk z ciałkiem żółtym i lekarz w szpitalu powiedział : niema się Pani co martwić plamieniami , ważne ze to nie puste jajo. Tydzień później był już tylko pęcherzyk ..
 
U mnie tak właśnie było , beta rosła pięknie i było puste jajo . A co najlepsze na usg w 5 tc był pęcherzyk z ciałkiem żółtym i lekarz w szpitalu powiedział : niema się Pani co martwić plamieniami , ważne ze to nie puste jajo. Tydzień później był już tylko pęcherzyk ..
Ja jeszcze czekam w poniedziałek wizyta. Ale już nadzieja mnie opuściła...
 
Dziewczyny, dopiszę już tutaj, bo nie chcę zakładać nowego wątku.
Zaraz oszaleję. W tym roku miałam ciążę pozamaciczną, pozostał ogromny strach, że to się powtórzy, bałam się próbować, ale powiedziałam sobie, że OK, ostatni raz spróbuję. I... udało się.

Ostatnią miesiączkę miałam 14.10, do zapłodnienia mogło dojść najwcześniej 10 dnia cyklu. Cykle mam ok. 25 dniowe, ale po tej ciąży pozamacicznej miałam różne, czasem też 21dniowe.

Beta HCG 4t2d (30dc) - 1229, 4t4d (32dc)- 2814.

USG wykonane 4t5d pokazało pęcherzyk w macicy ok. 8mm. Lekarz zalecił powtórzenie USG po 3 dniach.
Wczoraj 5t0d byłam na USG, u innego lekarza, powiedział, że pęcherzyk jest za duży i pusty i żeby iść do szpitala na łyżeczkowanie. Nie dostałam żadnego zdj z USG, tylko przy wyjściu zapytałam ile ma pecherzyk to powiedział, że ok 14 mm i nie ma pęcherzyka żółtkowego.

Czy jest jeszcze szansa czekać? Czy iść na zabieg? Pomóżcie mi bo zwariuję ;(
Zrobiłam też dziś betę i wynosi 13 814.
 
Dziewczyny, dopiszę już tutaj, bo nie chcę zakładać nowego wątku.
Zaraz oszaleję. W tym roku miałam ciążę pozamaciczną, pozostał ogromny strach, że to się powtórzy, bałam się próbować, ale powiedziałam sobie, że OK, ostatni raz spróbuję. I... udało się.

Ostatnią miesiączkę miałam 14.10, do zapłodnienia mogło dojść najwcześniej 10 dnia cyklu. Cykle mam ok. 25 dniowe, ale po tej ciąży pozamacicznej miałam różne, czasem też 21dniowe.

Beta HCG 4t2d (30dc) - 1229, 4t4d (32dc)- 2814.

USG wykonane 4t5d pokazało pęcherzyk w macicy ok. 8mm. Lekarz zalecił powtórzenie USG po 3 dniach.
Wczoraj 5t0d byłam na USG, u innego lekarza, powiedział, że pęcherzyk jest za duży i pusty i żeby iść do szpitala na łyżeczkowanie. Nie dostałam żadnego zdj z USG, tylko przy wyjściu zapytałam ile ma pecherzyk to powiedział, że ok 14 mm i nie ma pęcherzyka żółtkowego.

Czy jest jeszcze szansa czekać? Czy iść na zabieg? Pomóżcie mi bo zwariuję ;(
Zrobiłam też dziś betę i wynosi 13 814.

Powiem tak ze ja przy becie ok 6000 miałam pęcherzyk z ciałkiem żółtym , był to 5 tydzień . Przy becie 9600 był już tylko pęcherzyk.. duży podłużny . Czekałam jeszcze tydzień , beta powoli zaczęła spadać . Poszłam na zabieg i potwierdziło się ze ciąży niema ;(. Poczekaj jeszcze pare dni albo powtórz bete . Choć przy pustym jaju tez rośnie . Może jakieś lepsze usg ? Trzymam kciuki aby zarodeczek się pojawił . Niewiem przy jakiej becie powinien być .
 
reklama
Powiem tak ze ja przy becie ok 6000 miałam pęcherzyk z ciałkiem żółtym , był to 5 tydzień . Przy becie 9600 był już tylko pęcherzyk.. duży podłużny . Czekałam jeszcze tydzień , beta powoli zaczęła spadać . Poszłam na zabieg i potwierdziło się ze ciąży niema ;(. Poczekaj jeszcze pare dni albo powtórz bete . Choć przy pustym jaju tez rośnie . Może jakieś lepsze usg ? Trzymam kciuki aby zarodeczek się pojawił . Niewiem przy jakiej becie powinien być .

Dziękuję za odpowiedź. W piątek idę na kolejne USG, choć już nie mam nadziei, nastawiam się na zabieg :(
 
Do góry