reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to poronienie? Pomocy

Ann17

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2013
Postów
76
Miasto
Norwegia
Może któraś z Was miała taką sytuację i powie mi co zrobić, błagam o pomoc!

Obecnie przebywam za granicą dlatego nie byłam u lekarza ale jestem pewna, że jestem w ciąży bo zrobiłam pierwszy test w dzień spodziewanej miesiączki i druga kreska była bardzo jasna, powtórzyłam go za kilka dni i kreska była już wyraźna. Miałam też inne objawy, tj mdłości i duży ból piersi.
Dziś rano jak poszłam do łazienki to miałam bardzo małe krwawienie, ale co mnie zaniepokoiło to zauważyłam dość duży skrzep w tej krwi, czy to może oznaczać poronienie?
Czytałam, że poronieniu towarzyszy ból podbrzusza a ja go nie miałam, i krwawienia też narazie więcej nie mam, co to było?

Martwi mnie też fakt, że dziś mdłości ustały ale piersi dalej bardzo mnie bolą.
Aha dodam, że wg moich obliczeń to jest to około 6tc

Błagam napiszcie co to mogło być bo zwarjuje
frown.gif
 
reklama
Trudno stwierdzić czy to poronienie czy nie... przede wszystkim koniecznie musisz iść do lekarza... KONIECZNIE !!! Tu nie ma na co czekać... każda godzina jest ważna, bo każde krwawienie czy plamienie w ciąży jest bardzo niepokojące... Dlatego jak najszybciej idź do lekarza... nie ma na co czekać...Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze &&&&&
 
Wiem, że powinnam iść do lekarza ale naprawdę nie mam teraz możliwości, muszę czekać do 20 marca, tak bardzo się boję że będzie za późno :(
 
skad jestes tzn gdzie jestes za granica

Norwegia, ale niestety przebywam tu jakby "nielegalnie" tzn nie dostałam zgody na pobyt w związku z tym nie mam dostępu do świadczeń ale mogę tu przebywać maks pół roku i wtedy albo się starać znowu o zgodę na pobyt albo wrócić do PL.
 
kurde to lipa moj kuzyn byl tez tak wlasnie mowil mi ze wtedy z lekarzami kiepsko ale jego zona tam rodzila byla w ciazy wiec poczytaj czy tam nie ma tak jak tu ze kobieta w ciazy ma za darmo opieke tutaj nie ma znaczenia nic jesli jestes w ciazy masz za darmo opieke i koniec a z reszta tak czy inaczej musialabyc isc do lekarza moze jakis prywatnie by cie zobaczyl nie chce cie straszyc ale plamienia np w moim przypadku to bardzo powazne mam konflikt kwi z mezem i kilka razy bylam w szpitalu gdy plamilam i to jest bardzo wazne zeby miec zastrzyk akurat u mnie inne dziewczyny mialy plamienia z innych powodow i bylo wszystko ok ale ja z mojego doswiadczenia radze ci kogos poszukac
 
Ostatnia edycja:
Jest darmowa opieka w ciąży ale tylko dla tych ze zgodą na pobyt, jak się dowiedzieliśmy, że jestem w ciąży to chcieliśmy iść do lekarza ale powiedziano nam niestety nie ma takiej opcji :(
 
Miałam nadzieję że mi napiszecie, że takie rzeczy w ciąży się zdarzają i żebym się nie martwiła, sama nie wiem może niepotrzebnie panikuję
 
a prywatnie cie nie przyjma. napiszemy ze takie rzeczy w ciazy sie zdazaja ale przypuszczam ze kazda z nas a przynajmniej wiekszosc poszla do lekarza sprawdzic czy z naszymi dziecmi i z nami wszystko wporzadku ja w 1 ciazy krwawilam bo pekla mi cysta. roznie to sie konczy moze za kilka dni zrob znowu test sama nie wiem
 
reklama
Ann17 pozostaje Ci teraz czekać i obserwować ciało... Niestety nic więcej nie wymyślimy... prawda jest może brutalna... no ale co więcej można napisać w tej sytuacji... Popieram słowa poprzedniczki - za kilka dni zrób test i wszystko będzie jasne....
 
Do góry