reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Wasze dzieci pija mleko??

Ja należe do tych matek dzieci które mleka nie piją od dawna,moja miała rok jak całkiem mleko odstawiła,ani budyń ani kakao,kompletnie totalny wstręt do mleka,ale lubi jogurty:)wapń jest nie tylko w mleku a pozatym ja swojej podaje sanostol,myślałam że moja mała to mały cudaczek ale widze że nie jest jedynym dzieckiem antymlecznym:)
 
reklama
moje dziewczyny a mam ich 3 wypijają mleko średnio 1 raz dziennie a także jedzą wszelki nabiał ale był moment że wogóle nic nie jadły co mleczne i były zdrowe
 
Uff, dziewczyny, troche mi lzej po przeczytaniu Waszych postow bo moja corcia nie nalezy do wielbicieli mleka ani mleko-pochodnych produktow. Zjada codziennie 250ml mleka z platkami (z trudem) i jak tylko mi sie uda jej wcisnac to jogurt czy danonek pare razy w tygodniu + pasty z bialego serka, zolty tez czasami zje. To chyba nie jest tak zle, ale zmuszac jej nie bede.
 
Moj synek nie mógłby zyc bez mleka:tak:codziennie wypija 3 butle bebilonu ON BY PIL nawet jak nie jest głodny:-)je kaszki nestle lub bovoity na mleku teraz akurat mamy nestle po 6 msc z gruszkami i jabłkiem mały zajadal by sie nimi dzien i noc :tak::-Dteraz skusialam sie i zprbilam kaszke zamiast na modyfikowanym to na normalnym mleku z kartonu i wyszlo identycznie jak na modyfikowanym:-)pyszne ja tez nie raz podkradne synkowi:-)tak ze ja nie mam sie czym martwic mam synka mleczarza:-D:tak::-)Pozdrawiam :-)
 
Maciuś ma skończone 16 miesięcy i pije mleko (210 ml) już tylko raz dziennie, bo mleko go nie syci. Ale je codziennie plaster sera żółtego, ok. 150 ml jogurtu naturalnego i 150 g serka wiejskiego.
 
Moje dziecko pije ok.600 ml.mleka na dobe(3x200).Mam małego "mleko-smakosza".Ale nie chce innego nabiału(jogurtu i sera..):tak:
 
Moje dziewczynki pija 2-3 razy dziennie mleko z kaszka ale raz 180ml wieczorem a dwa razy po 120 ml.Do tego jedza danonki i bialy lub zolty ser i jogurty
 
reklama
Mój prawie 3latek wypija mleko dwa razy dziennie - zaraz po obudzeniu i przed snem. Nie są to zawrotne ilości ok 180 ml. Z pozostałego nabiału to uznaje tylko danonki, sery itp go odrzucają a ja tez nie nalegam bo mieliśmy alergię. Mleka krowiego jeszcze nie smakował.
 
Do góry