reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widać płeć ?

Dziewczyny co sądzicie po tych zdjęciach? Jedna lekarka powiedziała że na 100 chłopak w 13 tyg, a w 14 lekarz powiedział że nie jest pewny🤔 żeby wstrzymać się do 20 tyg.

Jak powiedzial, ze nie jest pewny to najwidoczniej dziecko bylo ulozone w taki sposob, ze nie mogl z pewnoscia okreslic plci.
 
reklama
Mam pytanie jestem po prenatalnych i lekarka w 12+5 stwierdziła płeć dziecka na 100% czy jednak jest to wiarygodne w 100% na tak wczesnym etapie ciazy? Jak jest wasza opinia nie chce pisać narazie co powiedział lekarka żeby nie masować wam nic na myśl ale proszę osoby doświadczone żeby się wypowiedziały

W obu ciążach właśnie na pierwszym prenatalnym USG poznałam płeć. W obu ciążach diagnoza trafiona.
W drugiej ciąży byłam na tym badaniu prywatnie, u super specjalistki i podczas badania powiedziała, że na 95% chłopak, więc była bardzo pewna ;)
 
Do góry