reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widać płeć ?

Wg mnie to dziecko wygląda na chłopca. 🙂
Do określania płci ważny jest dobry lekarz z niezłym sprzętem, a nie anonimka z forum. 😏 Oczywiście mogę się mylić.
 
reklama
Pisze ze proszę o opinie osób bardziej doświadczonych , różne historie słyszałam .
Dlaczego wg ciebie wyglada na dziewczynkę?😊

Na zdjeciu masz przekroj jakby na pol. Widac wyrostek plciowy, ktory jest rownolegly do kregoslupa i to by wskazywalo na dziewczynke. U chlopcow sterczy bardziej do gory. Ale zawsze moge sie mylic 🤷
 
Dziewczyny co sądzicie po tych zdjęciach? Jedna lekarka powiedziała że na 100 chłopak w 13 tyg, a w 14 lekarz powiedział że nie jest pewny🤔 żeby wstrzymać się do 20 tyg.
 

Załączniki

  • IMG_20230115_202206201.jpg
    IMG_20230115_202206201.jpg
    973,3 KB · Wyświetleń: 107
  • IMG_20230115_202109148~2.jpg
    IMG_20230115_202109148~2.jpg
    791,4 KB · Wyświetleń: 98
Dziewczyny co sądzicie po tych zdjęciach? Jedna lekarka powiedziała że na 100 chłopak w 13 tyg, a w 14 lekarz powiedział że nie jest pewny🤔 żeby wstrzymać się do 20 tyg.
Na 100 procent to urodzisz dziecko, zawsze traktuj to co mówi lekarz z rezerwą, bo im starsze dziecko i lepiej sie ułożyć tym lepiej jest w stanie stwierdzić płeć. Córka dopiero pokazała się w 25 tygodniu. A syn był wiadomy od 12 tygodnia, jednak nie na 100 procent, ale z wizyty na wizyte sprawdzało się to.
 
Tak, lekarz robiący usg pokazywał mi i opisywał- głowa, rączka, nóżka, pitolek itp.
Za każdym razem widział siusiaka i mi pokazywał, a ja jako osoba nie znająca się wierzyłam fachowcowi.
Chyba chciał tam widziec pitolka, szkoda, że taka "niespodzianka" cie spotkała. Myslalam, ze predzej mozna pomylić dziewczynkę a jednak wyskakuje chłopiec niż chlopcaz którego jednak jest dziewczynka. A tu zaskoczenie.
 
Na 100 procent to urodzisz dziecko, zawsze traktuj to co mówi lekarz z rezerwą, bo im starsze dziecko i lepiej sie ułożyć tym lepiej jest w stanie stwierdzić płeć. Córka dopiero pokazała się w 25 tygodniu. A syn był wiadomy od 12 tygodnia, jednak nie na 100 procent, ale z wizyty na wizyte sprawdzało się to.
Pierwszy raz byłam u tej lekarki i odrazu była przekonana, a lekarz który prowadził moją pierwszą ciążę i to w 12 tyg. określił mi płeć tym razem kazał mi się wstrzymać. Więc ja już niewiem co myśleć.
 
reklama
Pierwszy raz byłam u tej lekarki i odrazu była przekonana, a lekarz który prowadził moją pierwszą ciążę i to w 12 tyg. określił mi płeć tym razem kazał mi się wstrzymać. Więc ja już niewiem co myśleć.
Chyba bym sugerowała się zdaniem drugiego lekarza.
 
Do góry