reklama

danonki

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez irfinka, 2 Maj 2008.

1. irfinka

irfinka psotnisia

hej mam pytanie czy moge podac malemu troche danonka na sprobowanie maly ma skaze przynajmiej tak lekarz stwierdzil i jest na bebilonie pepti 2 jak myslicie obsypie go ???

2. zanet

zanet Wdrożona(y)

musisz sprawdzić, moja Milenka też ma skaze i ja nie daje, nawet nie próbuje.
    Ponoć niektóre dziecki reagują a niektóre nie, niektóre mamy dają jeszcze bakusie.

3. reklama
  4. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

IRFINKA - mnie sie wydaje, ze to jeszcze za wczesnie.....i to nie ze wzgledu na skaze, tylko na wiek Twojego synka......Nie ma nawet 7 m-cy, a przetwory mleka krowiego zalecane sa od 11 m-ca.
    A jesli jest skaza bialkowa to juz w ogole :sorry2:
    Inna sprawa jest taka - ze sam producent Danonkow zaleca ich podawanie od 3 roku zycia :baffled:......w zwiazku z tym ja nie mam do nich zaufania.....

5. ania_77

ania_77 Mama Marcinka i Julki

Moim zdaniem zdecydowanie za wcześnie na Danonki. Swego czasu też miałam wątpliwości i napisałam do ekspertów Danona, którzy odpowiedzieli, że Danonki są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Jak już chcesz podać nabiał to najlepiej jakiś naturalny. Ale skoro piszesz że Twój maluch ma skazę to może warto jeszcze poczekać z przetworami mleka krowiego. Poza tym nie martwiłabym się o to czy go obsypie ale bardziej o jego układ pokarmowy i bóle brzuszka.

6. irfinka

irfinka psotnisia

dzieki dziewczyny

7. BlueBay

BlueBay Fanka BB :)

Możesz spróbowac podać deserek z jogurtem albo twarożkiem, moja córka dostawała na początek mus z owocami leśnymi i jogurtem Gerbera.
    Danonki zawierają za dużo cukru

Poleć forum