reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

danonki

irfinka

psotnisia
Dołączył(a)
29 Wrzesień 2007
Postów
258
Miasto
Nowy Targ
hej mam pytanie czy moge podac malemu troche danonka na sprobowanie maly ma skaze przynajmiej tak lekarz stwierdzil i jest na bebilonie pepti 2 jak myslicie obsypie go ???
200710121562.png




captionit095242I105D37.jpg
 
reklama
musisz sprawdzić, moja Milenka też ma skaze i ja nie daje, nawet nie próbuje.
Ponoć niektóre dziecki reagują a niektóre nie, niektóre mamy dają jeszcze bakusie.
 
IRFINKA - mnie sie wydaje, ze to jeszcze za wczesnie.....i to nie ze wzgledu na skaze, tylko na wiek Twojego synka......Nie ma nawet 7 m-cy, a przetwory mleka krowiego zalecane sa od 11 m-ca.
A jesli jest skaza bialkowa to juz w ogole :sorry2:
Inna sprawa jest taka - ze sam producent Danonkow zaleca ich podawanie od 3 roku zycia :baffled:......w zwiazku z tym ja nie mam do nich zaufania.....
 
Moim zdaniem zdecydowanie za wcześnie na Danonki. Swego czasu też miałam wątpliwości i napisałam do ekspertów Danona, którzy odpowiedzieli, że Danonki są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Jak już chcesz podać nabiał to najlepiej jakiś naturalny. Ale skoro piszesz że Twój maluch ma skazę to może warto jeszcze poczekać z przetworami mleka krowiego. Poza tym nie martwiłabym się o to czy go obsypie ale bardziej o jego układ pokarmowy i bóle brzuszka.
 
Możesz spróbowac podać deserek z jogurtem albo twarożkiem, moja córka dostawała na początek mus z owocami leśnymi i jogurtem Gerbera.
Danonki zawierają za dużo cukru
 
Do góry