reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

polecam Ci Maxi Krzem ,wzmacnia i odżywia włosy ,zawiera krzem z pędów bambusa ,mi włosy się bardzo wzmocniły a przy okazji i paznokcie:-)
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanko, napiszcie o swoich doświadczeniach z farbowaniem włosów w warunkach domowych. Z braku czasu nie pójdę do fryzjera na farbowanie tylko dopasowanie jakiejś fajnej fryzurki więc prosiłabym o porady jaka farba najlepsza, która nie niszczy włosów i długo się trzyma. Interesują mnie tonacje brązu i kasztana.
 
Ja sama w warunkach domowych rozjasniam sobie wlosy.Naturalne mam ciemne wiec jest z tyn nie lada problem ale daje rade.Polecam Ci farby Loreala a w szczegolnosci Casting Cream.Ja ich uzywam tylko fakt ze sa to blondy.
 
Hej.
Ja już od dłuższego czasu farbuję w domu włosy.
Zawsze używam Garniere Color Naturals.
Dobrze się nakłada, nie spływa z włosów.
Trzyma się jakieś 3 miesiące, może krócej.
Nie wiem czy to długo czy nie, ale za to nie niszczy włosów.

Ja wybieram kolor ciemny brąz i jestem bardzo zadowolona, naturalny, głęboki kolor.
 
każde włosy tak naprawdę są inne i mają inne wymagania ale jaw warunkach domowych dopasowałam sobie L'Oreal Recital Preference- cena waha ok 20-25zł

moje włosy wyglądają po niej najładniej jak nie farbuje u fryzjera
końcówki nie są tak zniszczone jak po innych,
bardzo się błyszczą,
w środku jest spora porcja odżywki- mi na długie włosy starczała na co najmniej 5 myć
na długie włosy/za łopatki/na całość- jedno opakowanie spokojnie wystracza a nawet zostaje także na krótkie włosy czy odrosty można dzielić
 
a robiła któraś z Was dekoloryzację w domu???????????

nie polecam takich ostrych eksperymentów :baffled:
można baaaaardzo zniszczyć sobie włosy, po drugie, może ci szybko tęcza wyskoczyć na głowie, po trzecie-nie znasz tak jak fryzejrka efektu kolejno nakładanej farby na wyrównanie i moze wyjsc ci "cos" dziwnego na głowie:baffled:
 
polecam L'Oreal Casting Cream farbuje tym specyfikiem już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Brązy i czernie świetnie się utrzymują na włosach, mimo że ten krem koloryzujący nie ma amoniaku, to kolor jest naprawde trwały. Ja przy codziennym myciu włosów farbowałam raz na 1,5 miesiąca. Odrost jeszcze nie był tak widoczny a kolor dalej intensywny. No i włosy się pięknie błyszczą i nie są zniszczone. Teraz w ciąży nie farbuje :) bo po co szkodzić dziecku.... niby to w tych czasach bezpieczne ale wolę nie ryzykować. Ogólnie polecam produkty do kloryzacji L'Oreal.
 
Ostatnia edycja:
Ja również polecam L'Oreal, wg mnie najlepsze farby.
Jeśli masz możliwość zakupu farby w hurtowni fryzjerskiej to polecam profesjonalną L'Oreal Majirelle, zdecydowanie dłużej sie trzyma i ma ładniejszy kolor...a paleta barw jest imponująca :-)
 
reklama
Ja zastanawiam się nad lekkim rozjaśnieniem włosów w domu, ale najchętniej czymś co schodzi (szamponem koloryzującym). W ciąży mi bardzo ściemniały, mój blond zmienił się w ciemno myszowaty kolor. Z farbami w domu mam doświadczenia średnie - w sumie kolory które nie były blond trzymały się ładnie (rudości, brązy), a blondy - przez tydzień było ok, a potem żółkły (pierwotnie odcienie popielate), jedyna farba która jako tako trzymała odcień to palette bylo. Macie może jakieś doświadczenia z szamponami?
 
Do góry