reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

reklama
ja dziś w aptece kupiłam tabletki bellisa albo jakos tak zobaczymy rezultat:rofl2:a co jest dobre...w miare tanie...i bez recepty:confused:
 
Ja stosuję odżywkę Treatment WAX,polecam:tak:

potwierdzam! wlosy sa mocniejsze i szybko rosna ;-) jedyny minus jak dla mnie to trzymanie tego na wlosach az pol godziny... nie zawsze mam czas... aha i jeszcze rada - nie kupujcie od razu duzego opakowania - jest taniej ale... - moje sie przeterminowalo a nie bylam taka twardzielka zeby sprawdzac co sie stanie jak uzyje tego po terminie ;-)

jak dla mnie to najlepszym lekarstwem na wlosy (wypadaja, przetluszczaja sie - teraz w czapkowym koresie musze je myc codziennie) jest CIAZA - nigdy nie mialam tak pieknych wlosow ;-)
 
co racja to racja. ostatnio czytałam o tym ze wygląd włosów świadczy o stanie zdrowia... hm. dam linka: http://www.handsomemen.pl...włosy.html

Gdy koń jest chory, traci swoją piękną, błyszczącą sierść, chory pies okazuje oznaki choroby również prze sierść. Zostało już udowodnione, że wśród zwierząt istnieje niezaprzeczalny związek pomiędzy zdrowiem a wyglądem ich sierści.

[przypuszczam że podobnie jest i u ludzi
 
Włosy po porodzie wypadną w wiekszej ilości i nic sie na to nie poradzi. Hormony chążowe zatrzymują normalne wypadanie włosów (do 100 dziennie) na okres 9 miesiecy. Po porodzie gdy poziom hormonów sie zmienia te wszystkie włosy które miały wypaśc w tym czasie, czyli do 100 na dzień, nagle zaczynaja wypadać, tak z resztą, jak powinny. moze sie wtedy wydawać, że wypada ich strasznie dużo, a to tylko nadrabianie zaległości :-) Czesto kobiety mówią, że mają w ciązy piękne, geste włosy, a to właśnie dlatego, że one w tym czasie po prostu nie wypadają. dla mnie rada by przez ileś tygodni po porodzie nie myć włosów by nie wypadały to jakas paranoja.
 
po ciązy włosy leciały mi garściami:-:)zawstydzona/y: Dośc długo karmiłam i to wypadanie włosów, choc mniejsze niz na początku, to się utrzymywało. Po zakończeniu karmienia brałam witaminy BIO-URODA (z Pharma Nord) i problem sie skończył. Dla mnie męczarnią jest sucha skóra, od zawsze odkąd pamietam:baffled:
 
czyli najlepiej przeczekac okres wypadania włosów?czy podciąc aby wzmocnic? niby w ciazy robiąn sie piękne włosy...a mi dalej wypadaja jestem w 5 miesiącu biore witaminy...musze z gin pogadac chyba
 
reklama
U mnie tez byl standard, w ciazy boska fryzura, po porodzie wlosy lecialy bez dotykania. Po dwoch-trzech mcach nicnierobienia zastosowalam: szampon seboradin do wypadajacych, ampulki radical (pomogly pierwszse zastosowania) i chodniejszy nawiew suszarki. Przestaly wypadac, ale oczywiscie juz byly mizerniejsze. Moze gdybym miala wiecej cierpliwosci... ;) A teraz po drugiej ciazy czekam na kolejny wypad wlosa i kuracje zastosuje nieco szybciej. Moze pomoze.
 
Do góry