reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

depresja

reklama
Asa szkoda gadać, może okropnie to zabrzmi. Wiecznie żyć nie będą;)


No nikt nie będzie, ale może przynajmniej tyle ile mam zostało niewiadomo 50 , 60 lat a może mniej oby jak najwięcej , ale myślę że obojętnie ile by nam jeszcze wiosenek zostało nie warto marnować na toksyczne osoby i relacje które do niczego dobrego nieprowadza
 
Wiesz w moim przypadku tesciowa jest ok, teść ma narąbane w głowie;) ważne że mieszkam sobie na górze, udaję że go nie widzę. :)
Szkoda nerw to fakt, ale cóż oni mieszkają z nami, więc nie wypada ich wysadzac.
 
Wiesz w moim przypadku tesciowa jest ok, teść ma narąbane w głowie;) ważne że mieszkam sobie na górze, udaję że go nie widzę. :)
Szkoda nerw to fakt, ale cóż oni mieszkają z nami, więc nie wypada ich wysadzac.


Ahhh no tak to inna sytuacja jak Oni u was a nie wy u nich więc trochę bardziej skomplikowana sytuacja .. najlepiej udawać że się niewidzi i juz
 
Dziewczyny, tutaj nie udzielę Wam porady. Mogę jedynie powiedzieć, że w każdym domu, w każdej relacji i w każdej rodzinie jest coś na rzeczy. Nigdzie nie jest idealnie. Niestety otaczają nas zdjęcia uśmiechniętych ludzi na instagramie, facebooku, idealne obrazy macierzyństwa i rodziny w telewizji. Pamiętajcie by zachować dystans w tym wszystkim :) :*
 
reklama
Do góry