reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

Witam!!!
Jestem nowa na forum.od dziś zaczynam dietę kopenhaską.stosowałam ją jakieś 2 lata temu przerwałam po kilku dniach bo odkryłam że jestem w ciąży fakt faktem schudłam ale przez kolejną (już 3 ) ciąże przytyłam strasznie.Jako nastolatka ważyłam 48-49 kg a teraz w wieku 22 lat ważę 78 kg.najgorszy jest ten brzusio,(miałam 3 cesarki)ciągle wyglądam jak bym była w ciąży wisi takie coś mam nadzieję że choć trochę mi spadnie.
mój numer gg:13689525
 
reklama
Ja mam za sobą dietę kopenhaską i mój małżonek również. On schudł 9 kg ja 7 i waga utrzymywała się faktycznie baaardzo długo.
Moim zdaniem najtrudniejszy jest drugi tydzień, bo w pierwszym spadek wagi jest spektakularny i mobilizuje, a w drugim nie jest już tak pięknie i to może zniechęcić, ale warto. Ja czekam jeszcze 2 miesiące - bo tyle zamierzam jeszcze karmić (czyli do 6-go miesiąca) i dołączę do Was.

Piękna - skąd pomysł, że to dieta dla anorektyczek????? Chyba niewiele wiesz o anoreksji;-)
 
ja przeszłam kopenhaską 3 razy:tak: pierwszy raz- po odstawieniu córki od piersi. schudłam 8 kilo, drugi raz zasłabłam w ósmym dniu chyba, krew mi poszła z nosa i przerwałam (ale pracowałam ciężko fizycznie i na słońcu--ziemię rozwoziłam taczkami:-):-)) poważny wysiłek fizyczny w trakcie diety raczej odradzam. trzeci raz miesiąc temu--schudłam 9 kilo.
dla mnie nie jest to radykalna dieta:zawstydzona/y: gorzej jest jak mam wrócić do normalnego gotowania tzn jedzenia z mężem i dzieckiem:zawstydzona/y: jestem łasuchem i cięzko mi z tym. chyba w niektórych przypadkahc lepszy jest wysiłek fizyczny niż dietka niestety:zawstydzona/y::-(
 
życze Wam powodzenia, ja tą diete zastosowalam jakies 4lata temu i pomogła-schudłam 11 kg:tak: ostatni dzień sobie odpuściłam:tak::-D i nie przytyłam po niej wogóle.... pitem jeszczew z roku na rok chudłam po 1kg-2kg róznie, ale nie przytyłam,mimo, że normalnie jadłam---- tyje teraz w ciąży:-D:-D:-D
Pozdrawiam
 
Wydaje mi sie ze kazda dieta ma efekt jo-jo jezeli sie nie przestrzega mniejszych ilosci i duzo ruchu juz po zastosowaniu i zakonczeniu diety chociaz spotkalam sie z jedna po ktorej efekt jo-jo wrocil dopiero po 6 miesiacach ale w bardzo malym stopniu tzn, jak schudlam 7 kg to wrocilo tylko 2 do dzisiaj :)
 
reklama
Parę lat temu zaczynałam tą dietę.Wytrwałam chyba tydzień, ale pamiętam do dziś, jak bardzo wycieńczyła mi organizm. Byłam senna, zmęczona, mdlałam. Dlatego zrezygnowałam.
 
Do góry