reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

reklama
kwiatuszku ja zaczynam:-)!!!!! Także pod wieczór napiszę raport z dnia;-)!!!!!Ty też napisz:-p!!!!
A wogóle jest ktoś kto zaczął dietę:confused:-jak tak niech napiszę jak mu idzie!:-):-):-)!!!3mam kciuki!!!!!!:-):-):-)
 
... ja zaczęłam wczoraj no i narazie jakoś mi idzie, bo jest tak gorącooooo, że nie chce się jeść :-p, ale jutro 3-ci dzień diety - czyli kryzysowy hehe ;-) hm ... zobaczymy jak będzie ;-):-)
 
Witaj Kwiatuszku. Zapiałam sobie ciebie na gg, mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Zaczęłam od dziś diete jajeczną. Mam zamiar na niej wytrzymać choć to trudne, bo oczywiście pierdoła wisienka nienawidzi jajek dlatego tym bardziej będę z siebie dumna jak wytrwam. zaczęłaś Kopenhaską? Tą wypróbuję po zakończeniu jajecznej. mam do usunięcia z siebie tak z 10 kg. I wtedy już będę zadowolona. Poizdrawiam serdecznie
 
Witam wszystkich:-).Ja już mam prawie pierwszy dzien za soba.Zjadłąm dzis malutenka noge z kurczaka( rodzice śmiali sie,że ta nóżke z kurczaka mileiby na jeden ząb)Ale ja tam sie najadłam.Do tego poszło maly pomidorem,ogórek i salata. I tyle.Teraz pije heerbate zielona.Zrobiłam juz zakupy na 3 dni diety.Pozdrówka a jak u Was ????????;-):-D
 
Pycha - w tej diecie jest duuuużo jaj :-):tak:;-)

kwiatuszek - gratuluję pierwszego dnia :-)

Ciekawe czy jeszcze jakaś koleżanka rozpoczęła dietę :confused: jeśli tak to piszcieeeee jak wam idzie
 
Witam wszystkie dietetyczki.pisze z nicu mojej siostry ale przeczytalam wasze forum na temat diety i duzo moge o niej napisac bo sama przez nia przeszlam dwa razy,pierwszy byl rok temu a drugi raz wlasnie zakonczylam dwa tygodnie temu i gwarantuje ze dziala i nie powoduje efektu jojo.Tika masz racje trzeci dzien jest kryzysowy jak sie nie poddasz to pozniej bedzie łatwiej pij duzo wody niegazowanej. A jak to ci nie pomaga to poprostu wystarczy myc zeby pasta mietowa zabije uczucie glodu bardzo pomaga.:-):-)
 
Witam wszystkie dietetyczki.pisze z nicu mojej siostry ale przeczytalam wasze forum na temat diety i duzo moge o niej napisac bo sama przez nia przeszlam dwa razy,pierwszy byl rok temu a drugi raz wlasnie zakonczylam dwa tygodnie temu i gwarantuje ze dziala i nie powoduje efektu jojo.Tika masz racje trzeci dzien jest kryzysowy jak sie nie poddasz to pozniej bedzie łatwiej pij duzo wody niegazowanej. A jak to ci nie pomaga to poprostu wystarczy myc zeby pasta mietowa zabije uczucie glodu bardzo pomaga.:-):-)

Dzięki :-):-):-) takie słowa baaaaardzo mobilizują :tak:a ten "myk" z pastą do zębów na pewno wykorzystam, jak dobrze jest móc korzystać również z doświadczeń innych :happy2::-):tak:
 
reklama
Do góry