reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Mamy Karmiącej

Aktivia to nie taki zwykły jogurt, ona właśnie ma spowodować wypróżnienie ... Orzeszku ja też bym obstawiała Aktivię! Po pomidorze ewentualnie byłoby uczelenie, a nie bóle brzuszka!
 
reklama
Ja się stresowałam, że pomidor powoduje krostki u Natalki, a okazało się, że nic sie nie dzieje. Jem pomidory (bez przesady, bo teraz nie sa najlepsze), koncentrat pomidorowy, zupę i luz. I przyznam, że bardzo się z tego cieszę, bo ja mam kilka swoich ulubnionych potraw, a większości rzeczy nie lubię i jak mam ograniczenia to wciąż jadam to samo. Po jakimś czasie nosem wychodzi ;)
Activię zjadłam parę dni temu morelową i nic. Z jogurtów oprócz naturalnych jadłam owocowe i też było ok, nie próbowałam truskawkowych, bo nie lubię.
 
o jeju! mozecie jesc jogurty ::) a ja?
b007.gif
 
jak zobaczylam ta aktivie nastepnego dnia w lodowce to wlasciwie wszystko bylo jasne.
Ale normalne naturalne jogurty jem w duzych ilosciach, tzn codziennie i na szczescie nic nie jest....uffff ;)
 
ale z camembertem to tzreba uważać, bakterie powodujące rozkład tego sera (pleśń) nie sa dobre dla dzieci. Jak karmisz to nie bardzo chyba, że przetworzysz i zrobisz z niego np. sos śmierdzielowy do makaronu, wtedy ok.
 
Wszamałam kanapki z pastą curry i różnymi przyprawami. I ciekawa jestem czy Natalkowy brzuszek się zbuntuje czy przejdzie. Bo jakby przeszło to byłoby super!
 
Magdusiek trzeba próbować nowych smaków i potraw, nasze dzieci są coraz starsze ...
 
reklama
Waga to Ci leci w dół! ;)

A Wet. dzisiaj powiedział, że jedynie Oli wie co dobre, bo dobrze wygląda ... a pozostali domownicy apetytu nie mają :laugh:
 
Do góry