reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta mamy karmiącej

Tu są foty ale mało wyraźne :( Ta drugą fotę to już w ogóle, ale napisze wam pod spodem cóż tam jest...

img0006oe.jpg


img0007au.jpg


i tutaj tak...

w okresie połogu:
Podwieczorek:
jogurt z ziarnami zbóż, sucharek
Kolacja :
Pieczywo z masłem, pasta mięsno-warzywna przygotowana sposobem domowym, sałata, pomidor, herbata z kopru ogrodowego.

W okresie popołogowym
Podwieczorek:
bawarka, ciasto drożdżowe z dynią
Kolacja :
grahamka z masłem, plaster schabu pieczonego z brzoskwinią, ser żółty, pomidor, herbata miętowa.
 
reklama
oj bawarki nie nawidzę
ironia no bo ja tez chciałam byc autorką chociaż jednego wątku:-D
co do kurczaka to wiadomo,że cały czas nie,ale dłuugo tak jadłam na zmianę z ryżem,żadnej czekolady,na śniadanie bułki nie chleb,ale dzięki temu uniknęłam kolki np i nie miałam nigdy problemów z alergią u Antka.
 
ja bawarke nauczlam sie pic jak lezalam w szpitalu na podtrzymaniu na przelomie 7-8 mies w pierwszej ciazy ;-) Nie jest taka zla ;-) Czlowiek jest sie w stanie do wszystkiego przyzwyczaic mowie Wam ;-)

Co do bananow to ja nie wiem... ja bede jesc wszystkiego po trochu no nie w 1 mies maluszka, ale po trochu wszystko...
 
Przecież banany to nie cytrusy ani pestkowe jak na moje... I banany są bardzo delikatne nawet polecane przez lekarzy jak ktoś ma jakieś cyrki z układem pokarmowym tym w ogóle na żołądek (jeden minus, osoby któe mają dużą stycznośc z lateksem czytaj rękawiczki lateksowe źle znoszą bo ten lateks jakoś tak działa, że uczula na banany)
 
Ja nigdy nie odważyłam się spróbowac bawarki :p Ale inka też jak najbardziej może byc, to kawka zbożowa bez kofeiny i samaczniutka :D
 
reklama
Do góry