reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

cała seria trwa 42 dni..sprawdz sobie na necie, bo ciezko to wytłumaczyc, chodzi o to ze codziennie zwiekszasz ilosc cwiczen. podstawowych cwiczen jest 6 i takie bardzo proste

przepisy w tej ksiazce sa obłedne mormalnie jestem mega głodna..tylko jak bym tak jadła to bym poszła z torbami hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
SUZI1 ja jestem na diecie od 29 grudnia. I niewiem co zrobić.
Kochana jak czujesz że nie dasz rady to przejdż na 3 fazę. Zawsze możesz wrócić do 2:tak: JA bym tak chyba zrobiła...Jak już totalnie nie dawała bym rady:tak:
Daj znać co i jak;-)

cała seria trwa 42 dni..sprawdz sobie na necie, bo ciezko to wytłumaczyc, chodzi o to ze codziennie zwiekszasz ilosc cwiczen. podstawowych cwiczen jest 6 i takie bardzo proste

przepisy w tej ksiazce sa obłedne mormalnie jestem mega głodna..tylko jak bym tak jadła to bym poszła z torbami hehe
No bo ogólnie ta dieta nie jest najtańsza :-(
Jutro poczytam o tych ćwiczeniach:tak:
 
Dzień doberek:)
Pospałam dzis ze łoooo :-D
Robiłam wczoraj te naleśniki na słodko (z samych jajek) i dla mnie w smaku sa katastrofa:-(bleeee nie wiem czy cos źle zrobiłam czy jak:zawstydzona/y:
Zaraz jakieś śniadanko trzeba wszamać :)
A gdzie wywiało wszystkie kobietki???:-(
 
A ja jednak przechodze na 3 fazę. Od poniedziałku. A dziś i jutro jest dzień bez diety:) W końcu schudłam od października prawie 14 kg, więc myślę,że to mi nie zaszkodzi. I mam taki plan na tą 3 fazę : w każdy czwartek samo białko, a w pozostałe dni tak jak dukan każe, chociaż trochę to może zmodyfikuje. Mam tylko nadzieję, że nie przytyje bo bym się chyba załamała.
 
A ja jednak przechodze na 3 fazę. Od poniedziałku. A dziś i jutro jest dzień bez diety:) W końcu schudłam od października prawie 14 kg, więc myślę,że to mi nie zaszkodzi. I mam taki plan na tą 3 fazę : w każdy czwartek samo białko, a w pozostałe dni tak jak dukan każe, chociaż trochę to może zmodyfikuje. Mam tylko nadzieję, że nie przytyje bo bym się chyba załamała.
No i dobrze jak czujesz ze tak bedzie lepiej to pewnie:tak:
Kochana zmien sobie suwaczek bo na nim masz 6.6 mniwj:eek: a 14kg mniej to jest spora różnica:-p
 
Hello! Ja dzisiaj zgrzeszyłam :wściekła/y: zjadłam normalnego tosta...i kilka paluszkow ...normalnie nie moglam sie powstrzymac....odrazu po zjedzenu wypiłam chyba litr wody zeby to wypłukac ehheehhe
Na sniadanko dzisiaj jajeczniczka i warzywka...na obiadek zupka pomidorowa ze swiezych pomidorkow i rybka z piekarnika teraz czas na kolacje ...musze cos wymyslec
 
reklama
Ja byłam w szpitalu na laparo i przez ten tydzien nie przestrzegałam zasad, ael powiem wam że moja waga cały czas oscyluje koło 60kg, więc się cieszę:))
dziaij zjadła tosta i batonika i teraz naszły mnie wyrzuty sumienia...
ale mój mąż powiedział, że teraz mam sobie odpuścić dietkę, bo po operacji itd.
Buziaki dziewczynki i nie grzeszcie, chociaż wy!!
 
Do góry