reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego płacze??

a wiecie co ja pamietam z dziecinstwa kiedys byly modne takie szafy we wzorki czeczot to sie nazywalo czy jakos tak i j w tych wzorkach widzialam potwora i strasznie sie balam spac na przeciwko tej szafy :szok: :-D
 
reklama
moja dwu latka jeszcze nie wie co to potwory, nie miała okazji ich widzieć, jedynie baba jagę w bajce i jak jakiegoś dziada widzę to jej mówię, że jak nie zna to nie wolno iść bo może zrobić coś złego.
 
mój ma 23 miesiące prawie i też ma takie dni,czasami przez sen marudzi,przyjdzie do nas i śpi dalej,czasami jak się dziecko przebudza tak jest bo nie potrafi ponownie zasnąć,a w jakim łóżeczku córa śpi ?
 
a moje dziecko ma 13miesiecy i budzi sie po kilkanascie razy w nocy,tzn placze albo marudzi przez sen!! nie pamietam co to jest przespana noc :( wtedy glaszcze ja po główce,daje jej ewentualnie pić-herbatke uspokajajacą i smoka i śpi dalej ale tak jest non stop,biore ja nawet juz do nas do łózka ale to nic nie zmienia!! :(
 
u nas się od niedawna zdarza, że Julka budzi się z płaczem i mnie woła. Jak przyjdę to mówi, że śnił jej się brzydki pan i mówi brzydko DAJ GUMĘ :eek::-D:-D wypowiada to takim zmienionym brzydkim głosem, no i samodzielne zaśnięcie jej wtedy graniczy z cudem, więc młoda ląduje ze mną w łóżku i zasypia w kilka chwil.
 
beata tak kompletnie na zarty jak jej sie ten sen powtarza to moze daj jej gumy do lozeczka niech go poczestuje he he

a tak na powaznie to moja Corka tez dzisiaj w nocy sie obudzila ze straszym placzem i nie moglismy jej uspokoic
 
reklama
Witam serdecznie:)
Powiem ze swojego doswiadczenia ze moja Cora budzi sie w nocy z placzem albo krzyczy przez sen jak np miala dzien pelen wrazen albo np jak ktos na nia nakrzyczal bo nabroila, np wczoraj byla u Nas Kuzynka z Coreczka, Karolinka jest starsza od Julki o 6 mies, bawily sie do momentu kiedy moje dziecko zaczelo wyrywac zabawek, tlumaczylam ze trzeba sie dzielic itd ale ona mowila ze jej ze nie wolno... (jest jedynaczka) i nocke mialam z glowy, przezywala to, plakala, krzyczala ze moje ze nie wolno... nie wyciagam jej z lozeczka, chwytam za reke, glaszcze, szepcze ze jest ok ze Mama jest obok :) to jest moja "historia" moze komus sie przyda:) pozdrawiam was serdecznie
 
Do góry