reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocne płacze

Mój synek od 3 miesiąca przesypiał całe noce. dzien regularny, kąpiele o 20, wyciszenie, buziak , do łóżeczka i sen do 6 rano. teraz ma 13 miesiecy i wszystko się zmieniło. zaczęło się to 1-2 miesiące wcześniej. coraz częstsze pobudki nocne z płaczem przez sen, nawet po 3 -4 razy(próbowałam dawać pić lub butelke,bez skutku-więc mozliwość głodu odpada) brak apetytu w ciągu dnia, marudność. duzo czytałam na ten temat. wszyscy twierdzą że w tym wieku dzieci tak mają.nadmiar wrażen, ząbki itp.. może wydać wam się to głupie ale czasami już mi do głowy przychdzi, że moje dziecko ktoś urzekł..:eek: (bzdura wiem....) ostatnio jednak zauwazyłam że powodem takiego zachowania mogą być te ząbki (a dokładniej górne trójki / czwórki)-idą nam już od 3 tygodni. przez ostatni miesiąc częsciej nie było mnie w domu z powodu szkolenia w którym uczestniczyłam.synek zaczął też chodzić./ no i to już nie jest niemowlaczek któremu wystarczył pełny brzuszek i sucha pieluszka..zmiany jakie zachodzą w rozwoju są ogromne. czasem i mama i dziecko nie mogą za tym nadążyć.:happy:
 
reklama
Do góry