reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

Ja i siostra jesteśmy wcześniakami - moja siosta spadła do wagi Twojego Syna zaraz po porodzie. 33 lata temu nawet nikt nie dbał o to, czy się urodzimy, bo nikt nie miał wiary. Miała ją jednak moja Mama. I obie walczyłyśmy 3 miesiące zanim wyszłyśmy do domu. Nie domyślam się nawet co przeżywasz, ale jak opowiedziałam mamie o Was to płakała, pewnie wspominając swoją drogę.
Miej tą wiarę, nawet gdyby była naiwna i zakłamywała rzeczywistość. Właśnie dzięki temu dzieją się cuda i ludzie pokonują bariery, łamią stereotypy.
A tak na koniec - ja i siostra mamy problemy ze wzrokiem, ogólnie jesteśmy zdrowe.
 
reklama
Ja i siostra jesteśmy wcześniakami - moja siosta spadła do wagi Twojego Syna zaraz po porodzie. 33 lata temu nawet nikt nie dbał o to, czy się urodzimy, bo nikt nie miał wiary. Miała ją jednak moja Mama. I obie walczyłyśmy 3 miesiące zanim wyszłyśmy do domu. Nie domyślam się nawet co przeżywasz, ale jak opowiedziałam mamie o Was to płakała, pewnie wspominając swoją drogę.
Miej tą wiarę, nawet gdyby była naiwna i zakłamywała rzeczywistość. Właśnie dzięki temu dzieją się cuda i ludzie pokonują bariery, łamią stereotypy.
A tak na koniec - ja i siostra mamy problemy ze wzrokiem, ogólnie jesteśmy zdrowe.
Bardzo dziękuję za ten wpis ❤️
 
:)
 

Załączniki

  • image_3019_20200814_152107.jpg
    image_3019_20200814_152107.jpg
    133,5 KB · Wyświetleń: 290
To jest takie niesamowite, że dziecko tak szybko wygląda jak człowiek. Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiesz, chodzi mi o to jak szybko w brzuchu się rozwija, mimo że waży tyle co nic. Jest naprawdę waleczny i życzę wam dużo sił.
Będzie dobrze i cieszę się, że masz takie podejście, bo meczy już ten wszechobecny pesymizm.
Dziękujemy ❤ masz zupełną rację. Dla mnie to nadal niesamowite, że tak mały człowiek ma w sobie taką siłę i tak garnie się do życia ☺.
 
Dziękujemy ❤ masz zupełną rację. Dla mnie to nadal niesamowite, że tak mały człowiek ma w sobie taką siłę i tak garnie się do życia ☺.
Na zdjęciu wygląda już jak samodzielny dzieciaczek. Z całych sił trzymamy za was kciuki i abyś nigdy nie musiała zrezygnować z tej wiary i siły która płynie z twoich wypowiedzi.
 
Koleżanka z pracy urodziła córeczkę 26/27tc. Bylo to 5 lat temu. Nie pamiętam z jaką wagą dziewczynka się urodziła, ale jest zdrowa, chodzi do publicznego przedszkola jak inne dzieci. Nie mają większych problemów z jej zdrowiem, niż inni rówieśnicy. Trzeba wierzyć że sytuacja Dominiczka dobrze rokuje, że nie ma wylewów itp problemów wczesniaczych i że po trudnym starcie będzie tylko lepiej.
 
reklama
Koleżanka z pracy urodziła córeczkę 26/27tc. Bylo to 5 lat temu. Nie pamiętam z jaką wagą dziewczynka się urodziła, ale jest zdrowa, chodzi do publicznego przedszkola jak inne dzieci. Nie mają większych problemów z jej zdrowiem, niż inni rówieśnicy. Trzeba wierzyć że sytuacja Dominiczka dobrze rokuje, że nie ma wylewów itp problemów wczesniaczych i że po trudnym starcie będzie tylko lepiej.
Właśnie takie historie wczesniakow dodają wiary, że może być dobrze:) dziękuję 😘
 
Do góry