reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dopajanie

Moje dziecko nadal nie pija soczków typu Kubuś,czy Pyś.Zdecydowanie polecam owoce,lub deserki dla niemowlat.A do picia wodę.A jak już to soki dla niemowlat(ja nawet takie do tej pory rozrabiam wodą mineralną,bo są dośc słodkie):tak:
 
reklama
Soczki typu "Pysio" to cukier woda i barwnik plus dobra reklama.
Te soki nie muszą przechodzić pewnych badań, które np Bobofrut musi robić, bo jest w przeznaczeniu dla małych dzieci. ( ba!)

Nie twoje dziecko pierwsze zsypało - znajomi zrobili to samo - mała piła tonę soczków, więc chcąc zaoszczędzić dali pysia - wysypka przez miesiąc :-)

Polecam wodę. Moja uwielbia samą wodę, czasem mieszam jej pół na poł z bobofrutem.
 
Mam pytanie do mam podających herbatki. Mnie się właśnie skończyła herbatka Hipp jabłkowa z melisą. Może podzielicie się swoimi typami, które z herbatek nadających się dla dziecka w 8 miesiącu życia są naprawdę smaczne i niemowlaczki je chętnie piją. W sklepie na ogół duży wybór i nie bardzo wiadomo, co wybrać. Z góry dziękuję za opinie :-)
 
U nas od dawna królują herbatki Hippa. wszystkie oprócz ziołowych:-)
Najlepsza jest chyba z owoców południowych - ona jest od 7 miesiąca.
 
Ja kupowalam malinoea herbapolu torebkowa i dawalam taka do picia mala ja uwielbia do tej pory, liptona ale fusiastego gotowalam, moja J bardzo szybko zaczela pic normalnie gdzies jak miala 6-7 mies, lekarz mi polecil zebym sprobowala dawac jej normalne i owocowe herbatki poniewaz kiedys dzieci pily tylko takie i nic im niebylo, mojej tez sie nic niestalo:-)
 
Cześć. U mojej Zuzanki sprawdziła się herbatka z Bobo Vity o Smaku czerwonych winogron. Nie lubi za to żadnych ziołowych herbatek:tak:
 
reklama
Mój mały też nie lubi ziołowych.Pił swego czasu herbatkę z dzikiej róży z Hippa a teraz pije głównie soki rozcieńczone i czasem wodę.
 
Do góry