reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dostawka do wózka??

Naur

Fan(ka)
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2005
Postów
2 987
Miasto
Sopot
Mam pytanie: czy ktoś wie jakie są dostępne w Polsce dostawki do wózków, do przewożenia starszych dzieci obok wózka bobasa?
Bo znalazłam właściwie tylko 2 modele, jeden b.drogi a drugi niefunkcjonalny.

dzięki za ew. odpowiedzi :happy:
 
reklama
Hej
Ja co prawda jeszcze nie uzywam,ale mam zamiar.
Tutaj gdzie mieszkam kobiety bardzo czesto uzywaja tego i o ile sie nie myle u nas w sklepie sa takie dostawki.Ale musialabym sie im przyjrzec.
Wynalazlam na ebay cos takiego
48254-187556g.jpeg

To wyglada na masywne i dobrej jakosci,ale tez nie jest tanie (22 funty)
No jak narazie mam jeszcze czas na zakup tego,ale nie zdecyduje sie na podwojny wozek.Wole cos takiego.
Powodzenia w szukaniu.W Polsce to jest nowosc i w sumie jeszcze nie widzialam dzieci tak jezdzace.
Powodzenia w szukaniu;-)
 
Dzięki Ci za odpowiedź! Rzeczywiście w Polsce, niewiedzieć czemu, to nie jest popularne i łatwo dostępne. A ja juz coś jest to drogie.
Jeszcze poszukam.
 
No właśnie wiem, pewnie tak się skończy, bo to i tak nie tak drogo w porównaniu z kupnem kolejnego (czwartego) wózka, tym razem podwójnego.
Tylko ja potzrebuję nakładkę montowaną nie na osi kół, bo wózek ten pierwszy osi nie ma, więc raczej coś jak ta buggy board.

Bardzo Ci dziękuję za pomoc!!
 
Ja polecam Buggypod (www.buggypod.pl). Sama używam go od pół roku i bardzo go sobie chwalę. Buggypod trochę kosztuje ale jest to na pewno taniej niż kupować podwójny wózek. W odróżnieniu od innych dostawek dziecko na buggypod nie stoi lecz wygodnie siedzi i jest bezpiecznie przypięte pasami. Wózek prowadzi się bez problemu a przynajmniej nic nie pęta się między nogami ;)
Dodatkowo gdy dostawka nie jest akurat potrzebna można ją bardzo łatwo złożyć.
 
Chciałam wznowić ten temat. Interesuje mnie właśnie dostawka którą polecała Sosenka czy ktoś ja ma i moze mi coś wiecej o niej powiedzieć? Gdzie w Polsce można ją kupić?
 
Chciałam wznowić ten temat. Interesuje mnie właśnie dostawka którą polecała Sosenka czy ktoś ja ma i moze mi coś wiecej o niej powiedzieć? Gdzie w Polsce można ją kupić?

Na pewno na allegro.
Ja wprawdzie jeździłam tylko po sklepie, ale to nie dla mnie :-( Podjechanie z dzieckiem pod krawężnik albo zjechanie z niego to jakiś koszmar... a krawężników ci u mnie aż nadtto...
 
reklama
a moze ktos wie jaka z tych dostawek pasuje do quinny speedy, ta z emaliungi ma za male otwory do mocowania, a te mozowane na srodku ramy nie beda pasowac, bo tam jest hamulec wozka. obejrzalam kilka dostawek w sklepie i na razie nie znalazlam zadnej ktoraby pasowala
 
Do góry