reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciąża młodziutkiej mamy

reklama
Cześć Sasanka18! Cieszę się, że poradziłaś sobie z myślą o drugiej ciąży. Ja również mam dwoje dzieci: dwóch cudownych chłopców w wieku 19 i 8 miesięcy. Swój problem ze spacerami rozwiązałam kupując wózek dla rodzeństwa " jane powertwine" jest po prostu super, lekki, zwrotny, stabilny i ma niewielkie rozmiary. Ja co prawda za miesiąc lub dwa rozstanę się ze swoim, bo Alex nie chce już siedzieć w wózeczku ale dla Nas był niezastąpiony. Polecam i życzę powodzenia:)
 
Witam! Ja mam 18 lat no skoncze je zan pare dni urodzilam sie 30 grudnia:) Jestem mama 6 miesiecznego Marcela synek byl planowany i wyczekiwany.. Urodzil sie 28 czerwca wazyl 4100 i mierzyl 59 cm.. Teraz z mezem bedziemy mieli chyba 2 dzidziusia niestety musimy troche poczekac na wynik.. Z jednej strony bede sie cieszyc z innej troche martwic.. Jestesmy malzenstwem od marca po cywilnym teraz w styczniu bierzemy koscielny razem z chrzcinami naszego aniolka.. pozdrawiam wszystkie młode mamusie
 
Hej . NIkt nie pisze więc ja napisze.Jestem mamusią prawie 3 miesięcznego Sebastianka staramy saiuę z mężem o drugiego bobaska gdyż chceby aby razem sie wychowywali i zebym szybko mogła pojśc do pracy. Mam 20 lat. Napiszcie cos jeszcze bo to bardzo dobry wątek :)
Pozdrawiam wszystkie młode mamusie;)
 
no tak tylko ja tu nie mam z kim zostawic dzidzi jakbym chciala isc do pracy wiec musze wysłac do przedszkola a potem za 3 albo 3 lata znowu czekac az podrosnie do przedszkola to troche dlugo jak dla mnie a zalezy mi na szybkim pojsciu do pracy... :)
 
a ja dzisiaj bylam u ginekologa i naszczescie okazalo sie ze nie jestem w ciazy po raz drugi bo nie wiem jak bym sobie z tym poradzila ... :sorry2:
a miesiaczka spoznia mi sie juz z tydzien ... :dry:
 
Dziewczyny podziwiam Was. Wiem, że dzieciątko to szczęście, ale teraz jak urodziła mi się Julka nie wyobrażam sobie mieć tak szybko drugiego maleństwa, bałabym się że nie dam rady odpowiednio zaopiekować się dwoma maluszkami.
 
BlackWizar-gratulacje :)
Ja się dość długo nie odzywałam,widze,że nie ma wielu młodych podwójnych mam:tak: U mnie już/dopiero 13tc,nadal mam trudności z zaakceptowaniem faktu,że będę miała 2 dzieci...czuję się jak wyrodna matka albo jak rozkapryszona nastolatka:baffled:
Choć przyznam,że coraz częściej zaczynam się cieszyć,łapie się na tym,że zastanawiam się jak ten bobas będzie wyglądał,jaki będzie miał/a charakter no i przede wszystkim chłopak czy dziewczynka(oby dziewczynka):-)
A co u was dziewczyny?Jak samopoczucie?I sprawy organizacyjne związane z przyjściem na świat drugiego dzieciątka?
 
reklama
U mnie to 7 miesiąc... Za 2 miesiące w końcu pojawi się moje drugie dziecko:)
A ja nic nie mam gotowe, bo czekam na przeprowadzkę i dopiero wtedy będę mogła w pełni zaplanować wszelkie sprawy. :-):-):-)

No cóż, ciężko mi. Szczególnie fizycznie. Psychicznie nieco mniej ale też nie jest za ciekawie, zaczynam bać się kolejnego porodu i nie wiem co za antykoncepcję wybiorę po porodzie... Ogółem śnią mi się dzieci po nocach ;-)

Koleżanko z góry, ja właśnie w 13 tc się dowiedziałam o ciąży!
I właśnie wtedy miałam megadeprechę, ale mi minęła, to mija zawsze z czasem :D
 
Do góry