reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Cześć!

Napiszę szybciutko co u nas.

Byliśmy na Chorwacji 10 dni, było upalnie, raz burzowo ale fajnie. Wypoczeliśmy i tak szczerze mówiąc to nasz pierwszy raz kiedy cała trójka dzieci dała żyć na wakacjach jak trzeba. Wcześniej ani podróż ani same wczasowanie tak udane nie było. Chyba się doczekaliśmy.
Przed nami kolejną wyprawa za 3 tygodnie.

Co u naszych pań w stanie błogosławionym? Jak się czujecie? Wszystko ok?

Co tam słychać?
ps. sprawa forum zamkniętego ucichła...albo nikomu się nie chce za to zabierać haha.

Super że wakacje udane :)

Ja też jeszcze poczekam...
Jak pomyślę o ubiegłorocznych to jeszcze mi słabo z 4miesieczniakiem i niespełna 2 latkiem + dwoje niewiele starszych. Już w tym roku może będzie nieco lepiej. Ruszamy za 2,5 tygodnia
 
reklama
Dziewczyny, wypoczywajcie gdzie się da, nawet blisko domu nad rzeczką (choć nie przepadam) może być atrakcyjnie.

Upały były a teraz zimno. swterki i dlugie spodenki....Nie ma jak taki przeskok.

Moje najmlodsze straciło pierwsze ząbki. Była wróżka zębuszka.
 
Hej
Witam nowa mamę :) u mnie teraz duża różnica wieku będzie, mam dzieci 13, 12 i 9, no i termin na październik.
@mamunia86 zazdroszczę Chorwacji, moje marzenie, może kiedyś.
Co do ciąży to miło że pytasz, w sumie wszystko ok, Jeszcze 15tyg :eek:
edit. Co do wątku zamkniętego to musicie do adminki napisac, podać dwóch moderatorów i założy :)

Za tydzien cała trójka jedzie do moich rodziców 400km, n a 3,5tyg. My idpoczniemy, a oni dziadkom podokuczaja :)

Pozdrawiam was :)
 
Ale mi się marzą wakacje. Choćby wyjechać na tydzień gdzieś. Ale póki co nie ma opcji, może pod koniec sierpnia się uda? Hmm Potem znów szkoła... Ciężko. Ferie jednak to nie to samo.
 
Witam,
A ja dziś ostry dyżur z rana, szybki i bolesny zabieg ale sytuacja opanowana. Kolejną wizyta w poniedziałek na klinice.

Reszta po staremu.
 
reklama
Hej
A u nas wakacje, dzieci u rodziców na 3 tyg zostały, my dzis wróciliśmy i w domu cicho, pusto.... :szok:
Znów upały zapowiadają a było tak fajnie chłodno... Coraz bardziej ciąża mi ciąży :/
We wtorek kolejna wizyta, to będzie już 27tc. Ale leci.....

A u was jak tam?
 
Do góry