reklama

Dwie kreski i jedna kreska

Devokado

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam, staramy się o dziecko. Od kilku dni bolą mnie piersi, dziś brzuch jak na okres, za dwa dni powinien byc. Zrobiłam test o stężeniu 20ml/u o 13.00. Trzymałam cały dzień mocz by wynik w miarę miarodajny. Pokazała się bardzo blada kreska, na dole zdjęcie. zrobiłam drugi test o stężeniu 10ml/u ale już z moczu nazbieranego przez 2 godziny i wyszedł negatywnie. Tak wiem, zrobię jeszcze rano i pójdę na betę ale co o tym myśleć?

Załączniki

reklama

Agus_86

Połowa za nami!:D
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
hej, może stężenie hormonu jest malutkie i dlatego Ci drugi nie wyszedł?

Mayred91

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja bym już rano testu nie robiła tylko obrazu na beta. Wynik w kilka godzin jest więc wtedy się wyjaśni :)

Mayred91

Rozwiązania
0
Ps. Co.do kreski coś tam.widać cień nadzieji

Carenik

Rozwiązania
2
A pokaz ten drugi.
Witam, staramy się o dziecko. Od kilku dni bolą mnie piersi, dziś brzuch jak na okres, za dwa dni powinien byc. Zrobiłam test o stężeniu 20ml/u o 13.00. Trzymałam cały dzień mocz by wynik w miarę miarodajny. Pokazała się bardzo blada kreska, na dole zdjęcie. zrobiłam drugi test o stężeniu 10ml/u ale już z moczu nazbieranego przez 2 godziny i wyszedł negatywnie. Tak wiem, zrobię jeszcze rano i pójdę na betę ale co o tym myśleć?

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Ten test pokazuje pozytyw :) trzymam kciuki aby test rano również był pozytywny!

Devokado

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Na drugim nie ma cienia kreski więc nie ma sensu dawać zdjęcia. Właśnie trzyma mnie w nadzieji, że stężenie przy drugim małe. Skoro pierwszy wyszedł to chyba mało prawdopodobna pomyłka prawda? Staramy się tak długo już, że dziś popadłam trochę w panikę i wydaje mi się że wynik bety jutro to wieczność. Dziękuję za odpowiedzi!!!!

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Na drugim nie ma cienia kreski więc nie ma sensu dawać zdjęcia. Właśnie trzyma mnie w nadzieji, że stężenie przy drugim małe. Skoro pierwszy wyszedł to chyba mało prawdopodobna pomyłka prawda? Staramy się tak długo już, że dziś popadłam trochę w panikę i wydaje mi się że wynik bety jutro to wieczność. Dziękuję za odpowiedzi!!!!
Niestety wielokrotnie widziałam że test kłamał, ale trzymam kciuki aby u ciebie jednak mówił prawdę. Pewna jest w 100% beta :)

reklama

młoda1994

Rozwiązania
0
Niestety wielokrotnie widziałam że test kłamał, ale trzymam kciuki aby u ciebie jednak mówił prawdę. Pewna jest w 100% beta :)
Kłamał w sensie że pokazał druga kreskę A ciąży nie było? Ja miałam sytuację będąc w ciąży pokazał mi negatyw cały czas A jak nie byłam w ciąży to pokazał mi pozytyw. I potem jak tu wierzyć w testy.