reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski i jedna kreska

reklama
Wiecie, naczytałam się o tej ciąży biomechanicznej i fisiuje .... Oby jej jutro nie było :(
Dlatego zaleca się robić testy dopiero w dniu spodziewanej miesiączki lub po terminie A nie przed, bo właśnie później jest fisiowanie stres zamartwianie się itd. Szczerze mówiąc ja nigdy się nie odważyłam zrobić testu przed terminem @ zawsze po terminie czasami w dniu terminu ale to się rzadko zdarza. Ja ogólnie nie testuje po prostu czekam. Od ponad roku pierwszy test zrobiłam w tamtym miesiącu bo okres mi się spóźnił 8 dni i zatestowalam A tak to nawet testów nie mam w domu.
 
Spokojnie, podejdź do sprawy na luzie. Ja z pierwszym synem też o ciąży dowiedziałam się przed okresem. Napisałam, że lepiej nie wiedzieć przed, dla własnego bezpieczeństwa, ale nie chciałam cię nastraszyć. Przepraszam. Traktuj się jakbyś była w ciąży, wiec się nie stresuj, zrezygnuj z alkoholu i papierosów i trzymaj kciuki. Myślę że jesteś w ciąży, bo pasek robi się coraz ciemniejszy. Będzie dobrze, a jeśli tfu tfu przyjdzie okres, to nie ma co się załamywać tylko brać do roboty. A teraz włącz sobie ulubiony film, zrób romantyczną kolację dla siebie i twojego partnera i spędzajcie jak najwięcej miłych chwil w swoim towarzystwie. Za 2,3 tygodnie możesz rzygać jak kot, czuć się dużo gorzej, bo ciayza potrafi dyac w kość, a potem dzieciaczki. Napisz koniecznie jak nie przyjdzie ciotka, a lekarz no cóż nie będzie miał wyjścia i potwierdzi ciążę. Trzymaj się dziewczyno, polecam odpłynąć w te bardziej pozytywne myśli. Zastanawiałaś się jak mu powiesz o ciąży?
 
Moczu się z całego dnia nie zbiera i nie trzyma. Trzeba zrobić rano, na świeżo.
Ja myślę, że autorka pytania nie trzymała tego moczu w pojemniku tylko w pęcherzu. Więc tutaj nie ma znaczenia czy zrobiła test rano po 8 h od ostatniego oddawania moczu czy o 13 po takiej samej liczbie godzin.
 
Kurcze, no nie wiem. Ja porannego moczu do godziny 13 bym nie utrzymała, chyba że autorka wstała o 13 [emoji23]
 
Dokładnie tak. Nie trzymałam moczu w pojemniku. Tylko w sobie :) ale rano wyszła kreska ciemniejsza. Gdybym wiedziała jaki to będzie stres i naczytałam się wcześniej -nie zrobiłabym testy za żadne skarby. O pierwszej ciąży dowiedziałam się w 3 miesiącu i piłam, imprezowałam i na całe szczęście było dobrze. Teraz wiem i nie pije i nie imprezuje ale niepokój trzyma za serce. Dam napewno znać, To chyba pierwsze forum w którym nie ma uszczypliwości i zazdrosci. Jesteście wspaniałe <3
 
Dokładnie tak. Nie trzymałam moczu w pojemniku. Tylko w sobie :) ale rano wyszła kreska ciemniejsza. Gdybym wiedziała jaki to będzie stres i naczytałam się wcześniej -nie zrobiłabym testy za żadne skarby. O pierwszej ciąży dowiedziałam się w 3 miesiącu i piłam, imprezowałam i na całe szczęście było dobrze. Teraz wiem i nie pije i nie imprezuje ale niepokój trzyma za serce. Dam napewno znać, To chyba pierwsze forum w którym nie ma uszczypliwości i zazdrosci. Jesteście wspaniałe QUOTE]Ja też trafiłam na to forum nie żałuję. Każda dziewczyna na wzajem siebie wspiera pomaga doradza. Nigdy nie byłam na takim fajnym forum. Jest miło przytulnie wesoło. Po prostu aż chce się siedzieć na forum i pisać doradzać. Teraz będzie napewno wszystko dobrze uważaj na siebie. A przy pierwszej ciąży dowiedziałaś się dopiero w 3 miesiącu z jakiego powodu?
 
reklama
Bo byłam glupią nastolatka, która wyrwała się z domu i w dupie miała miesiączki i ktorej czas mijał tak szybko. Obudzilam się pewnego dnia i pomyślałam " kurde a okres"? Więc z nieodpowiedzialnej 19latki szybko stałam się dojrzała mama :) wszystko dla tych małych, nieznośnych urwisow :)
 
Do góry