reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski i jedna kreska

reklama
Proszę kochana nie stresuj się bo to nie wskazane w twoim stanie. Stres Nie pomoże A zaszkodzi A tego nie chcemy. A zwłaszcza Ty. Wszystko będzie dobrze wierzę w to. A kiedy idziesz na wizytę do gin?
Za tydzień w piątek. Albo w następny poniedzialek, bo jeżeli nie będzie jeszcze echa serca to nie chcę wariować i nakręcać się. Wolę pójśc tydzień później niż wcześniej.
 
Za tydzień w piątek. Albo w następny poniedzialek, bo jeżeli nie będzie jeszcze echa serca to nie chcę wariować i nakręcać się. Wolę pójśc tydzień później niż wcześniej.
Rozumiem Cię. No to czekam na wieści po wizycie u gin. Będzie wszystko dobrze zobaczysz. Jeśli ci to pomoże to będę trzymała mocno kciuki za wizytę u gin [emoji110][emoji110]
 
Beta pierwsza 150 a druga 310, przyrost teoretycznie prawidłowy. Progesteron 22 też w normie. Jednak jak na 5 tydz i 2 dzień wydaje mi się mało. Dziewczyny piszą,że miały po 2000. Wiem, że beta to indywidualna sprawa,ważny przyrost ale te liczby niskie ;p
Ja też miałam takie małe wartości , a nawet za mały przyrost ,byłam załamana ,dostałam duphaston i luteine , i teraz mam 22 tydz i dziecko prawidłowo się rozwija
 
Witam, staramy się o dziecko. Od kilku dni bolą mnie piersi, dziś brzuch jak na okres, za dwa dni powinien byc. Zrobiłam test o stężeniu 20ml/u o 13.00. Trzymałam cały dzień mocz by wynik w miarę miarodajny. Pokazała się bardzo blada kreska, na dole zdjęcie. zrobiłam drugi test o stężeniu 10ml/u ale już z moczu nazbieranego przez 2 godziny i wyszedł negatywnie. Tak wiem, zrobię jeszcze rano i pójdę na betę ale co o tym myśleć?
Proponuję powtórzyć test za kilka dni. Mój test pokazał bladą kreskę w dniu spodziewanej miesiączki. Dwa dni później była juz wyraźna kreska.
 
Tak to jest jak sie nie czyta o czym sie pisze [emoji16]
[emoji23][emoji23] szczerze ci powiem też czasami nie przeczytam wszystkiego ale jeśli już chce na coś odpisać to przeczytam parę postów wyżej tej osoby się upewnić czy już nie informowała o tym co chciałam zapytać.
 
reklama
Moje zdanie: nie ważne są numerki, ważne że jest przyrost. Nie rób więcej bety, bo oszalejesz. Pójdziesz do gina, usłyszysz że bije serduszko i że wszytko jest ok. Nie ma co zamartwiać się na zapas. Ciesz się że jestes w ciąży, bądź dobrej myśli i tyle. Wszytko będzie dobrze. Trzymam kciuki za ciebie i twojego maluszka. Pamietaj nie stresuj się
 
Do góry