reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidzia czerwiec 2006

reklama
Ja też łapie ,łapie teraz muszą zadzialać nie popuszcze tym razem musi sie udac-dosyć tego czekania ::)
 
Dziewczyniki ja nie wytrzymałam miałam testować w niedziele nie wytrzymałam i zrobiłam teścik dzisziaj!!!!!
 
Lana nie chcę zapeszać ale po pierwszym miesiącu starań prwdopodobnie mam fasolkę!!!Wyszła jedna kreska bardzo wyraźna-niebieska i druga troszkę bledsza-różowa , ale ja wierzę ,że się udało....potwierdź moje obawy....po prostu szaleję z radości!!! :laugh: :laugh: :laugh:
 
magdalenko a Ty miałaś dzisiaj testować i co???????
W poniedziałek jeżeli potwierdzi mi się wynik teściku prześlę Wam jego zdjęcie i masę pozytywnej energii!!!!!
Ja nadal tak do końca nie wierzę!!!Tym bardziej, że próbowaliśmy z mężem dopiero pierwszy miesiąc. No i UDAŁO sie!!!! :) :) :)
 
reklama
OLEŃKA O rany!!!!!!!! ;D-MOJE GRATULACJE SKARBIE NAPEWNO MASZ WSOBIE NA 100% FASOLINKE ;D ;Da ZA KILKA DNI NAPEWNO KRESECZKA BĘDZIE CIEMNIEJSZA ;D ;D ;D
 
Do góry