reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidzia czerwiec 2006

Lanka a Ty kiedy testujesz - przesyłam Tobie " miliony" fluidków....na pewno będziesz tak szczęśliwa jak JA!!!!
A tak poza tym to specjalnie inaczej się nie czuję, poza powiększionymi( i to znacznie) piersiami.... :)
 
reklama
OLUNIA U MNIE WŁASNIE OSTATNIE PODDRYGI @ i zaraz zaczynam następne starania może tez zachacze sie na czerwiec 2006 ::) Dzieki skarbie za fluidki łapie całymi łapkami ile wlezie napewno teraz zadziałaja na mnie i zafasolkuje ::) ;D Rany ale się cieszę ,że Ci się udało-teraz bardzo o siebie dbaji dużo odpoczywaj ;D
 
Lana Ty masz córcię? Moja ma 3,8 m-ca i bardzo chcę mieć siostrę nie brata!!! A tak poza tym polecam stronkę www.bajbus.pl tam jest kalkulator dni płodnych u mnie chyba się sprawdził...a poza tym to my "strzelaliś" w chłopca , może się udało...mieliśmy małe porady kiedy należy"mocno sie przytulać" i zgodnie z zaleceniami 7 dni przez " przytulaniu" byliśmy grzeczni... :)
 
Magdalenko głowka do góry skarbie napewno następnym razem się uda i razem będziemy przesiadywać w mamusiach czerwcowych ;D
 
Olenko rad nigdy nie za wiele.Przesylaj.
Lana juz teraz jest dobrze brzusio mniej boli i dolek znacznie plytszy i wytlumaczylam sobie ze koniec czerwca jest najlepszym okresem na porod. ;) ;) ;)
 
Olenka moja córcia też kiedyś chciała siostrzyczke a teraz co chwila się dopytuje kiedy w końcu bedzie mieć braciszka  ::) i czy on juz siedzi w brzuszku  ::) ;D .My z mężusiem chcielibyśmy teraz bardzo chłopczyka-ale wiadomo ,że najwazniejsze aby było zdrowe dzieciatko ale stawiamy na chłopca-a rady to i ja chętnie przyjme ,dobrych rad nigdy nie za wiele ;D
 
Magdalenkokol-ja też jak mnie zalewa @ mam malego doła ,ale puzniej sobie tłumacze ,że niedługa napewno sie uda-i tak trzymac stres to nic dobrego a najważniejsze to pozytywne nastawienie ;D
 
reklama
Moja corcia ma prawie 6 latek i teraz w ogole nie chce slyszec o rodzenstwie.Jeszcze poltora roku temu wszystkim mowila ze bedzie miala braciszka.Co my z mezem nawet nie myslelismy o dziecku .Mialam wowoczas ciezko chorego tate i musialam sie nim opiekowac.Ona upierala sie za ja urodze jej braciszka i koniec.Mysle ze bylo to troche podyktowane tym ze kolezankom wlasnie urodzilo sie rodzenstwo i wlasnie chlopcy.Teraz widzi ile kolezanki maja obowiazkow z tym zwiazanych i juz nie chce.Jednak my teraz chcemy.I to bardzo. :laugh: :laugh:
 
Do góry