reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidzia czerwiec 2006

Ola gratuluję!, to my dzisiaj obie mamy nasz szczęśliwy dzień. Jasną kreską się nie przejmuj u mnie była dzisiaj też bardzo bladziutka, ale w poniedziałek napewno i u mie i u Ciebie będą II wyraźne grube krechy. No no, cztery nowe "ciężarówki" w ciągu dwóch dni, to się boćki rozszalały! Oby tak dalej! Boćki, boćki nie lenić się tu jeszcze dużo dziewczynek czeka na swoje "fasolinki"!!!!!!!
 
reklama
jeżeli chcemy cłopca:
1. Abstynencja w przytulaniu 7 dni przed zamiarem poczęcia
2. Wypić kawę, mocną 15-30 minut przed "przytulanie"
3.najlepiej "przytulać się" w pozycji "od tyłu"
4.kobieta pije przez 3 dni przed zamiarem poczęcia głajazyl 3*1 łyżka
5.najlepiej przytulać się między 13-14 dniem cyklu
6. po dniu " przytulania" co najmniej 4-5 dni abstynencji.
Ja zastosowałam powyższą regułę zobaczymy co zdziałaliśmy hihihi
Powodzenia dziewczynki :D ;)
 
Majeczka-o rany nie pogratulowałam Ci serduszko juz sie porawiam i GORĄCE GRATUUUULACJE I SAMYCH SZCĘŚLIWYCH CIĄŻOWYCH I NIE TYLKO CHWIL ;D ;D ;D
 
Maju a Ty też dzisiaj robiłaś teścik ???GRATULUJĘ.....Mocno ściskam .....ślę pozytywne nastawienie....
To Twoje pierwsze?
Ps. Sorki ale ja nie za bardzo wiem jak zrobić taki ładny suwaczek...pomozesz mi?
 
O RANY Z TĄ ABSTYNENCJĄ TO BĘDZIE PROBLEM BO MY TAK Z MOIM MISIEM CO DRUGI DZIONEK TO PODSTAWA ::) ;D
 
z abstynecja nie bedzie problemu.Maz w delegacje wyslany i juz.Tylko zeby trafic na 13-14 dzien i zeby on byl w domku,.Ach.sprobuje zastosowac te rady i ten guajazyl.Trzy dni dam rade go pic.Co sie nie zrobi dla fasolki. :laugh: :laugh: :laugh:
 
Lana dziękuję bardzo.
Olu to moja druga ciąża ale niestety pierwszą poroniłam bardzo wcześnie. Miałam być lutową mamusią, no ale może się uda tym razem i będę mamusią majowo - czerwcową, chociaż chyba raczej maj. A pod tym linkiem masz całą instrukcję jak wstawić suwaczek: www.babyboom.pl/forum2/index.php/topic,174.120.html
 
reklama
Do góry