reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DZIECI:1,2,3,4?

Ka mila co patrze na ta fotke dzidzusia tak mi sie podoba.
Widze,ze kazdy szanuje sobie rodzenstwo,fajowa miec na kogo liczyc taka bliska wiez ;D
 
reklama
oby licze na to LILITH,milo by bylo sie posmyrac po takim okraglym brzyszku i poczuc juz fasolke,NIE?oj jak fajnie macie laski,pewnie czesto sie dotykacie ,gladzicie,mowicie do malenstwa?
 
Maxin pewnie!!!Ja mimo iz niewiem czy z fasolka bedzie oki to juz sie glaszcze...taki odruch mam... ::) ale jak bylam w 1 ciazy to ciagle do niego mowilam z mezem i tulilismy:)
 
My chcielibyśmy mieć 3... Ja mam 2 braci i siostrę a mój mąż tylko siostrę i to sporo starszą - oj, źle mu z tym było. Dlatego będziemy mieć fajną gromadkę :) Mam nadzieję...
 
My chcemy mieć dwójkę z 3/4-letnią przerwą, aby pierwsze zdążyło się usamodzielnić i mogło np. pójśc do przedszkola i żebyśmy mogli równie dużo uwagi i czasu poświęcić drugiemu dziecku. A na spacery żeby nie wychodzić z 2 wózkami tylko z jednym, bo taki 3/4-latek będzie już dorównywał nam kroku ;)
 
AGUTEK my tak jak wy z kilku letnia przerwa

MAXIm no ja to wyrywalam kolegow brata siora byla za mloda a teraz kzade idzie w swoja strone:)
 
reklama
Racjonalnie widze dziewczyny podchodzice do zycia i dobrze,lepiej miec pewne rzeczy zaplanowane aby nie przyszy rozczarowania,albo niepewne sytuacje.

MALINKA,TO FAJO WWIALAS Z BRATEM,ja zawsze sobie myslalm jak bym mial starszego braciszka to by bylo sumer,zawsze lubialm starszych facetow,ale nie w wielu mojego taty.hi,hi,hi,No do 8lat moze staryszy.

Esia zycze jak naj wiecej,fajnie miec tyle dzieciakow ;D

LILITH powiem ci,ze to chyba jakies zbocznie kobiet bo ja to czasmi tez robie bezmyslnie,oj jak bym juz chciala mowic do malenstwa to musi byc takie zabawne,rodzice mowicy do brzyszka,hi,hi,hi,ale tak powinno sie robic :D

pozdrawim:)


 
Do góry