reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DZIECI:1,2,3,4?

czyli mam rozumiec ze mnie rowniez strasznie nie lubisz agamamaani ::) ::) ::) bo ja jestem jedynakiem,ale kazdy mowi ze nie wygladam i sie nie zachowuje jak typowy jedynak, 8)
 
reklama
Maxin78, ja właśnie jestem z bliźniąt i twerdze, że nie mogło mnie spotkac nic pieknego-oprócz mojej JUlci-oczywiście. Mam siostrę i kocham ja bardzo, ponadto mam jeszcz e1 brata i starszą sisotrę, była nas 4.
A mówiąc o naszych planach z mężem napewmno nie poporzestaniemy na Julci, mi także się marzą bliźnięta.Planujemy mieć właśnie może 3 dzieci, ale to też zależy od naszej syt. finansowej. U nas jest różnie, nieraz co pokolenie się rodzą, ale nie za dużo. Poczekamy zobaczymy.
blinita4hb.jpg

 
no to fajnie maxin, że nie zachowujesz się jak jedynak :laugh: ale swoją drogą uważam, zę dzieci się lepiej wychowują jak sa w parze. :D
do tego dodam, że są mniej absorbujące ( choć niektórzy uważają na odwrót) ponieważ same się sobą umieją zająć :D
 
Zgadzam sie z toba w 100% i dlatego ja bym chcial 3-ke, fanie miec z kim sie bawic i przebywac,Szybciej sie rozwija zawsze to drugie i jest razniej ,ja niecierpie byc jedynakiem :( ale zawsze mam kolo siebie duzo ludzi,mam takiego przyszywanego barta,tez jest jedynak wiec jakos nam razniej i sie dobrze dogadujemy, jak bylam dzieckiem byl moim trenerem ,jest w sumie starszy o
5 lat. :D
 
Aga ja tez jestem jedynaczka :p i co?! No i tez pare razy cos zauwazylam z twej strony hihi :) Ale ja mam roznie czasem zachwouje sie jak taki rozpieszczony jedynak ale dla przyjaciol nigdy!!!
 
to troche glupie ale ja wierze...horoskopy tez czytam :) i takie tam inne wrozby :)

Maxin zle mi nie bylo bo mialam mnostwo przyjaciol i duzooo zwierzakow co pozostalo do dzis!Ale wolalabym by moje dzieciatko mialo siostre lub braciszka :)
 
reklama
nawet nie zauwazylam,sorki ze tak od tematy zboczylam,ale juz napisalm ponad 100 postow upiiiiii,szybko tu czas ucieka i tak milo sie pisze,dzieki dziweczyny ze jestescie ;)Jestem juz na mianie ZADOMOWIONA,luzki,fajowo pozdrawim
 
Do góry