reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DZIECI:1,2,3,4?

ok uciekam wkocu wekeed i wolne az do poniedzialku,ale odpoczne,jutro mamy urodzinki wiec impreza,potem moze jakas wycieczka poza miasto,zobaczymy.Zycze wam udanego WEKEENDU duzo slonca i usmiechu na twarzy i owocnych staran ZAFASOLKOWANIA ;D ;D ;DPozdrawiam goraco ;) ;D ;)
 
reklama
wiem :) jestem caly czas usmiechnieta!!! A dzis to nawet mezus i tato powiedzieli ze mam strasznie dziwne nerwy!hehe i sama niewiem czy to dobrze czy zle ze robie sie taka humorzasta :)
 
Ale wiesz sama zaczyna mnie to juz troszke draznic :( dzis to sie wrecz nie poznawalam...taka sie za psem wydzieralam i co chwile to co chwile tamto... :-[
 
to jest wlasnie kobieta w ciazy,caly w tym urok,niepoznajesz sie bo przezywasz cos wspanialego,potem bedziesz sie z tego smaila,papatki ;)
 
My chcemy dwoje dzieci jedno już mamy pięcioletnią dziewusie a teraz staramy sie o drugie-najlepiej chłopczyka- ale najważniejsze aby było zdrowe jak rybka ;D
 
reklama
Do góry