reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci leworęczne w szkole

Więc ja przypomnę, że teraz w piątek (13.08) Międzynarodowy Dzień Leworęczności :)


W Warszawie (C.H. Wola Park), Wrocławiu (Arkady Wrocławskie) i Częstochowie (Galeria Jurajska) będą zorganizowane z tej okazji imprezy m.in z konkursami plastycznymi zręcznościowymi dla dzieci w godz. 13-18 :). porozmawiać z psychologiem o różnicach w pojmowaniu świata przez leworęcznych i kwestiach wychowania dziecka leworęcznego. Więc w wypadku posiadaniu czasu i chęci warto zajrzeć.
[FONT=&quot]

[/FONT]
Jutro również o 9.30 na TVN Warszawa zostanie podjęty temat leworęczności :)

____
Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z Dnia Leworęczności na http://www.facebook.com/album.php?aid=14433&id=12008047469450 .

Do zobaczenia za rok!:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
JZ dysfunkcji to ja mam tylko jedną z rozróżnianiem stron. Do tej pory jak mam szybko powiedzieć czy coś trzeba zrobić w prawo czy w lewo to muszę sobie pomagać rękami bo inaczej się mylę.
ja jestem praworęczna i też mam z tym problem ;)

moja córcia jest leworęczna, ma kupione specjalne nożyczki, w klasie dzieci piszą od tego roku piórem, ale Gabi ma z tym problem, bo wszystko się rozmazuje, więc porozmawiałam z wychowawczynią i córcia może pisać długopisem lub ołówkiem, a tak po za tym nie ma innych problemów ze swoją leworęcznością
 
Do góry