reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

ewmag

świadoma
Dołączył(a)
15 Maj 2008
Postów
10
Miasto
Stargard Szczeciński
Witajcie wszystkie mamy i dzieciaki z 2002 roku. Zapraszam do wymiany doświadczeń i emocji oraz do wzajemnego wspierania się w kłopotach i dzielenia radościami. Pozdrawiam serdcznie. Ewa
 
reklama
Witajcie kochane Mamy i maluszki. Widzę, że wchodzicie jednak na link. Napiszcie coś! Odezwijcie się!
Ja jutro mam festyn w przedszkolu mojej Kamilki. Dziś Pani poskarzyła się że moje dziecko nie chce recytować jakiegoś tekstu podczas występu, ale za to zgłosiła swojego Tatusia. Mój mąż będzie śpiewał piosenkę "Żoną miałam być" Chahahah!!!!!!!
 
Witam , mój Kubuś urodził sie 01,11,2002 :) Ale teraz od września to już "dorosły zerówkowicz " a nie przedszkolak :)
 

Załączniki

  • 0191576490.jpg
    0191576490.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 364
  • 0191572682.jpg
    0191572682.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 360
A jak zamierzacie spędzić wakacje ????????? Czy Kamilka lubi się "uczyć" ? Kuba miał słomiany zapał do nauki,napoczątku był bardzo chętny :( Od września w zerówce nauka ,a gdy chcę aby się uczył (pisać ,liczyć ) słysze "niechcę mi sie,jutro " Chyba wchodzimy w wiek buntu :confused: No i ostatnio pokazuje że ma charakterek ,nawet z braćmi (8,5 roku i 4,5 roku ) częściej są wojny :tak: Cóż czasem tęsknię za tym moim malutkim ,słodkim Kubusiem :-D co tylo jadł i spał .;-)
pozdrawiamy
 
Witajcie!
Kamilka ma już wakacje od początku czerwca. Jak co roku jest z Babcią na biwaku ( w lesie nad jeziorem...) Dopiero w sierpniu jedziemy prawie wszyscy ( prawie bo bez najstarszego syna ) do Chorwacji ale też biwakowo.
Co do nauki, to bywa różnie. Kamila raczej chętnie "ćwiczy" pisanie i czytanie, uwielbia liczenie ale mamy problem ze sprzątaniem po sobie.
Poza tym Kamila będzie chodzić do klasy zerowej ale w przedszkolu.
Z doświadczeniam wiem, że w tym wieku do września daleko a co dopiero do następnego czerwca....
Pozdrawiamy
E&K
 
Witam,Kubuś też będzie w przedszkolu chodził do zerówki ,a co do nauki to poprostu mu się nie chce :( ma tysiąc niiych pomysłów . Pozdrawiamy
 
reklama
Witam! Widzę, że wątek dzieci urodzonych w 2002 roku niezbyt się rozwija:no: A szkoda bo to takie fajne dzieciaczki:tak: Mój Kubuś urodził się w sierpniu 2002r i obecnie jest już "dorosłym" szkolnym zerówkowiczem:tak: ;-) Pozdrawiam wszystkie mamay rocznika 2002!:-)
 
Do góry