reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

witam jestem mama miedzy innymi Kuby urodzonego 1 listopada 2002 roko, poza tym mama blizniakow urodzonych 30 pazdziernika 2006, pozdrawiam wszystkie "tutejsze" mamuski ;)
 
reklama
Witam,
Hej jestem mamą Wiktorii ur 13 stycznia 2002 i Tatiany z maja 2007:)
widzę, ze watek malutki........no ale szkrabów z 2002nie brakuje więc pewnie jest szansa na rozrastanie się wątku:-)
Napiszcie co tam słychać w Nowym Roku:)
 
Jak miło, że przybyła do nas kolejna mamusia 2002!:tak: Witamy! Wątek faktycznie jest malutki , bo jesteśmy tak trochę ukryte ale niebardzo wiemy jak przenies nas na wątek główny i może wtedy znalazłoby nas więcej mam:-( U nas dziś piękna zimowa pogoda, za oknem sypie śnieg i niesamowicie zimno:tak: Dzieciaki są w siódmym niebie!!!:-)
 
Jestem także na innym forum tam są mamuśki maluszków z maja 2007..........ale powiem szczerze ze jestem tu trochę zgubiona........bo szata graficzna całkiem inna:)
zaraz popatrzę jak można ten watek umieścić na stronie głównej.........a jak nie popytam koleżanki............choć w sumie od takich spraw powinien być administrator tego forum.........:crazy:

U nas w sumie nie ma śniegu.......... i zimno strasznie ( mieszkam w woj. łódzkim:)
Wiki pojechała spać do babci właśnie......więc mam tylko jedną rozrabiarę w domu:)
Asik widzę, ze tez masz dwójeczkę w domu:) no i w przybliżonym wieku......napisz jak tam Twoje chłopaki?
Kubuś chodzi do zerówki?

ali 84 a jak tam Twoja gromadka?
 
Ostatnia edycja:
Paula13 asiulka271 próbowała skontaktować się z administratorem tego forum jednak nie dostała żadnej odpowiedzi więc narazie pozostaje nam liczyć na to, że mamusie 2002 odnajdą nas tutaj:tak: Moje chłopaczyska faktycznie w zbliżonym wieku do twoich dziewczynek!!!!:-)Twoja córeczka chodzi do zerówki? Kuba chodzi do szkoły do zerówki i jest tak średnio zadowolony- twierdzi, że w przedszkolu było fajniej:-)I podobnie jak twoja córeczka przerwę świąteczną spędza u babci ale Mateusz rozrabia za dwóch jak nie nawet za trzech więc nie mamy chwili spokoju;-) Czy twoja młodsza córka też taki zbójnik czy tylko ja mam takiego rozrabiaka w domu?:-D Jutro wybieramy się na sanki spożytkować trochę tego nadmiaru energii:-), bo u nas pięknie napadało i jutro podobno będzie znowu padać więc trzeba ten nagły atak zimy wykorzystać:tak: Ja też zapisałam się na wątek mam styczniowych 2007 ale jakoś bez echa i tak narazie z doskoku pojawiam się trochę to tu to tam. Może ten nasz malutki wątek się rozwinie i tutaj się zadomowie:tak:
 
Asik mam propozycję .........może załóżmy nowy watek po prostu skoro admin nie reaguje??????
Tu są tylko 3 stronki........a tak jak mówisz na stronie głównej mamy szanse na większy kontakt z mamami które mają dzieciaczki 2002r
wkleimy tu na końcu link na nowy wątek dla starych użytkowniczek tego tematu......

więc jaka decyzja????????
 
reklama
Paula 13 jeśli o mnie chodzi jestem w 100% za!!!:tak: To może skoro to twój pomysł zostałabyś administratorem naszego nowego wątku?:tak: bo ja tak szczerze mówiąc w tych wszystkich komputerowych sprawach się niebardzo orientuję:zawstydzona/y:
 
Do góry