reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

reklama
Paula ale jak nie ty to kto????? Ja nawet gdybym chciała to się na tym kompletnie nie znam więc jesteś jedyną osobą, która może uratować nasz wątek!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: Ratuj nas!!!!!!:-):-):-D:-D
 
Tak tu sobie szperam na tym forum i wstyd bo nie wiem jak go założyć:crazy:
Byłam wcześniej na e mamie i jakoś tam prosto było.........tam gdzie jestem teraz tez przejrzyście wszystko jasne proste a tu:baffled: upssssss:rofl2: no co nie poddamy się szukamy dalej........a nie masz kogo tu zapytać jak założyć temat na stronie głównej?:sorry2:


poczytałam i moze być problem
"Aby rozpocząć nowy temat musisz wejść do działu, który odpowiada Ci tematycznie oraz kliknąć button 'Nowy Temat'
newthread.gif
(możesz potrzebować do tego odpowiednich uprawnień określonych przez Administratora forum)."
 
Ostatnia edycja:
obawiam się ze musi to zrobić administrator:sorry2:
bo na stronie gdzie są tematy z dzieciakami z innych roczników nie mogę znaleźć opcji dodania tematu.......a to by musiało byc w "NASZE DZIECI"
 
Tzn że nie można nic zrobić???:-( Na stronie głównej babyboom.pl jest kontakt z Anią Ślusarczyk która chyba jest tu głównodowodzącą więc może tam trzebaby zapytać???:-(
 
ja znalazłam jakiś kontakt do zasygnalizowania problemu i napisałam tam zobaczymy.............a tymczasem może się czegoś dowiemy o swoich dzieciach?

Pytałaś o zerówkę........więc zadecydowaliśmy ze jednak w przedszkolu, by trochę stresu oszczędzić, bo ponoć później większość z jej grupy znajdzie się w jednej z pierwszych klas.
Wiki bardzo zadowolona........choć ona to jest za szybka do wszystkiego i np. literki jakieś koślawe stawia......do tego jest leworęczna, więc to tez ma troszkę znaczenie......
Moje córy gorsze od chłopaków i to każdy mówi.........urwisy takie ze hej, no ale młodsza bije wszystkich na głowę..........domowa alpinistka po prostu:-):tak: Czyli dzieci mamy z podobnymi temperamentami:szok::tak:( Tati zasnęła przed 23!!!!!! i jak tu nie zwariować?:))

No to życzę udanego spacerku jutro.......no u nas śniegu mało to sanki odpadają.......ale my mamy park po drugiej stronie ulicy to pewnie obchód zrobimy:tak:

a i miałam zapytać...........czy ktoś ma jeszcze takiego bałaganiarza bałaganiarę w domu jak ja?????:oo2:nie daje rady........powtarzam się jak zdarta płyta i ciągle to samo.........

dobra pa pa
bo późno.......wpadnę jutro:)
 
My Kuby też nie chcieliśmy posłać do szkoły- jestem zdecydowaną przeciwniczką obniżania wieku szkolnego ale u nas w przedszkolu praktycznie do maja nie było wiadomo czy dostaną pozwolenie na otwarcie oddziału zerówkowego i prawie wszyscy rodzice przepisali dzieci do zerówki w szkole. Co do twojej małej alpinistki to chyba piszesz o moim Matim!!!! Mój syn nie ptrafi chodzić po podłodze najlepiej mu się bawi na parapeci, na oparciu łózka, na ławie itp:tak:A bałagan... U mnie w domu nie ma sensu sprzątaś, bo aby odgruzować dom potrzebuję ok 5 godzin a w ciągu 45 sekund moje dzieci potrafią przywrócić stan pierwotny:angry::angry::angry: Matinko mój kochany zasnął 15 minut temu więc chyba faktycznie coś te dzieci nasze mają podobnie:-D U nas wieje niesamowity wiatr i troszkę śniegu napadało tak więc nadal liczę na jutrzejsze sanki;-) Dobrej nocki!
 
Ja wpadłam powiedzieć dzień dobry!
i postawić dobrą kawkę........




idę suszyć włosy........bo szykujemy się tradycyjnie na niedzielny obiad do mojej mamy:-)
 
reklama
Witamy niedzielnie!
My właśnie wróciliśmy z zimowego spacerku i ta kawa jak znalazł:tak: Dzięki;-)
A teraz niestety czas do kuchni- nie mam tak dobrze i muszę sama coś upichcić:wściekła/y:;-)
 
Do góry