reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

reklama
Witaj Bodzio :-)
super, ze chcesz dołączyć do tego forum.......
opowiedz coś o swoim dziecku/ dzieciach?;-)i o sobie:)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, dzieki za zaproszenie do rozmowy, jestem mama 6 letniego kuby (min) ;), kuba jest bardzo wesolym dzieckiem , caly czas by gadal i rozrabial hehe ;), uwielbia swoich braci (2 letnie blizniaki), poza tym chodzi do szkoly a w wolnym czasie chodzi z tata na pilke lub hokej ;), mieszkamy w krakowie, dzieki jeszcze raz za zaproszenie, i chetnie dolacze sie do dyskusji, jesli tylko pozwoli mi na to czas ;) pozdrawiam cieplo ;0
 
Ali hej super ze wpadłaś:-)
No z trójeczką to pewnie na brak czasu nie narzekasz co:-)
Kuba trenuje czy tylko kibicuje? Mója córka tez z tatą chodzi na meczę. Mój dla rozrywki gra a ona jako kibic:-D a tak to w tym roku chodzi na lekcje pływania......tez żywioł taki to musi się wyżyć
Nie masz suwaczków.......to napisz kiedy dokładnie urodziły się Twoje dzieci:tak:
oj i jak dajesz radę?:rofl2: moja 1, 5 roczna tak daje popalić, ze nie wiem czasem jak się nazywam:crazy:
Dziś np. nie dała Wiki ćwiczyć literek.........nic ją nie interesowało, prócz tym co siostra ma na kartce:wściekła/y:
Moja dziś w domu starszyzna, bo awaria elektrociepłowni na osiedlu gdzie jest przedszkole i przyjechała z tamtą z powrotem do domu:szok:
Nie wiem taki mróz jak tam ludzie w domach............jak od 2 w nocy nie mieli ogrzewania:baffled:
 
Ostatnia edycja:
:-)Cześć Dziewczyny

Jestem mamą Adasia (6lat) i Julii (21 miesięcy). Adaś w tej chwili jest w szkole a Julka szykuje się do spania.:-):-):-)

Sześciolatki to fajne dzieciaki, mają tyle pomysłów. Adaś cały czs coś konstruje i buduje . Ostatnio po obejrzeniu domowego przedszkola budował kurnik:szok:
 
4muchy witaj!!!!!!!!

chętnie zobaczymy karmnik Adasia :szok: ale masz budowniczego w domu:-)
Moja druga pociecha tez już śpi:tak:
masz coś suwaczek nie aktywny bo wychodzi, ze Julia ma 1 rok 9mies......

To moja Wiki najstarsza bo już 13 stycznia 7 lat kończy
 
Ostatnia edycja:
a więc tak jestem mamą błżęja 6 lat oraz 2 córki 9 lat i 7 m ce błżejek bardzo lubi oglądać bajki mógł by oglądać non stop i lubi rysować chetnie chodzi do zerówy jak to on mówi ale początki były trudne ja nie pracuje jestem słomianą wdową i tak od 9 lat jak tylko sie urodziła najstarsza córka
 
reklama
Bodzio to dzielna kobitka jesteś:tak:
Zajmować się 3 dzieci to nie łatwe zadanie......ja tez ciągle sama bo mój jak nie praca tak coś w domu wiecznie robi :dry:

A bajki.......oj Wiki tez lubi:-D

Dobra my lecimy na basen:blink: ale zimno brrrrrr narka
 
Do góry