reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

Paula13 moj m pracuje w delegacji przyjeżdza co tydzień a jak jest daleko w delegacji to przyjeżdza co dwa lub trzy tygodnie a ja non stop sama z dziećmi ja też zaraz spadam bo musze synsia nauczyć czytać
 
reklama
i jak poszła nauka czytania??????:-)

może by zrobić tabelkę naszych dzieciaków??? Czy Wiki jest tu jedyną dziewczynką??????
 
Ostatnia edycja:
No proszę nie było mnie jeden dzień a tu tyle nowych twarzy!!!!:szok: Paula chyba jednak przeniesienie na pierwszą stronę pomogło:tak:
Witam wszystkie nowe mamusie 2002!!!:-)
Chyba faktycznie Wiki jest narazie jedyną kobietką rocznika 2002:-D
My dziś ćwiczyliśmy czytanie wyrazów na literkę "N";-) Ufff trochę czasu nam zeszło.:tak:
Pozdrawiam cieplutko bo u nas -10!:szok:
Postaram się tu częściej zaglądać ale narazie w pracy gonią nas niesamowicie i nie wiem w co ręce włożyć!:crazy::baffled:
 
Dobry wieczór mamusie,ja jestem tutaj nowa moja córka Patrycja też 2002r,a mam jeszcze dwie córy Karolinke 10lat,i Kinge 8lat,są trzy dziewczynki a rozrabiają jak by bylo z dziesieciu chłopców haha,wszedzie ich pełno i byle tylko cos zbroic:-),ale przyznam ze jest bardzo wesolo:tak: Pozdrawiam wszystkie mamusie:blink: P.S Wychodzi na to ze moja Patrycja bedzie dziewczynka do pary z Wiki:happy:
 
hej nauka czytania ufffffffffffff ciężko mu to idzie ale może jakoś powolutku teraz uczeń jest wszkole oraz starsza córka a ja zmałą wdomku siedze imam troche luzu bo jak wrócą ze szko.ły naprawde mam bardzo wesoło że czasami niewiem jak sie nazywam:rofl2:. a tak nawiasem to mój synek tu chyba najmłodszy bo z końca grudnia świąteczny
 
O Monia hej wreszcie jakaś nowa laska z 2002 doszła :-):tak:To juz mamy Wiki i Patrycję na forum:-) ale czym się martwić tylu kawalerów tu będą miały w czym dziewczyny wybierać:-p
Patrycja do zerówki w szkole czy przedszkolu chodzi?
i z jakiego miesiąca jest?

Asik a widzisz :-):happy2:jest nas coraz więcej......zastanawiam się dlaczego teraz tak szybko dało się sprawę załatwić a wcześniej nic nie wyszło:no::sorry2:
Pociesz się ze u nas -16.........dobrze ze ciepłownie naprawili, bo by Wiki znowu nie poszła do przedszkola.......
Moja nie ma książek w domu- wszystkie w przedszkolu........( a Wy?)ale mamy stare książki do pierwszej klasy po koledze to tam sobie czyta czytanki.........ale myślę co by elementarz kupić ........

Bodzio oj moja tez z czytaniem rożnie.......czasem sobie wyrazy wymyśla takie ze szok......ale pocieszmy się ze "ćwiczenie czyni mistrza" ja pamiętam, ze bardzo wstydliwa byłam i jak miałam coś nagłos czytać to tak się jąkałam ze szok........dukałam okropnie:crazy:

Asiulka Twój Emil nosi okulary? a jaką ma wadę? moja Wiki też nosi.........teraz mamy iśc na kontrolę do okulisty.........podobno wada jej się unormuje, ale ma astygmatyzm który niestety zostaje na całe życie:sorry2:

może w olnym czase wysyłajcie mi prywatną wiadomość z danymi dzieciaków..........imię, datę urodzenia jak chcecie możemy umiescić jeszcze wzrost i wagę to będziemy miały fajną tabelke porównawczą........waga i wzrozst po urodzeniu i teraz............kto jest za??????????????:nerd:
Ja mogę to zrobić i umieszcze ją w nowym temacie .....
 
Hej dziewczyny wpadłam tu tylko na minutkę, bo moja ekipa już w komplecie w domu:tak: Wpadne do was wieczorkiem a na razie pozdrawiam nową mamusie 2002 i drugą dziewczynkę w naszej grupie:tak: i jestem jak najbardziej za nowym wątkiem:tak:
Do wieczora! Pa..........
 
reklama
Asiulka sorrki bardzo za pomyłkę:baffled:.........oj ja coś ostatnio co innego myślę a co innego piszę........i kiedy wybraliście się do okulisty długo nosi okulary? ( chodzi mi o to kiedy się zorientowaliście ze coś jest nie tak.........)

Asik u mnie tez już komplecik to zmykam.....:-)bo mnie Wiki karci ze siedzę tylko przy kompie:rofl2::dry:

dobra to czekam na wiadomości od Was z datami........
 
Do góry