reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

reklama
Witam
Szkoda ten wątek nie jest na stronie głównej BB.Jeżeli by był tak jak inne to pewnie więcej rodziców naszych dzieciaków by się odezwał ,a tak to nawet nie wiedzą że taki wątek istnieje.
Pozdrawiam

Zgadzam sie z tym w 100%! Ja sama dlugo nie wiedzialam o tym watku i wpadlam tu zupelnie przypadkiem:tak: Milo byloby poznac mamusie naszych kochanych szesciolatkow:-)
Pozdrawiam
 
asiulka271 no właśnie nie mam pojęcia kto jest naszym adminem i jak to można sprawdzić!:zawstydzona/y: Ja taka zielona w tych sprawach jestem:-( Mój Kubuś urodził się też w sierpniu 2002 roku tylko 6!!!:tak: A Mateusz 22 stycznia.:-) No proszę jak nam się udało zgrać:-D
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry