reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

U nas tez ferie. Dwa tygodnie wolnego, a po nich chłopcy do szkoły, a ja do pracy. Musimy to wykorzystać. Mróz straszny był wczoraj -13 stopni, a dzisiaj 0. Obiecalismy im kulig, wiec już tupią nogami, ale muszą na tate poczekać.
Filip skonczyl ze srednia 4,3, a WIktor 3,4. Dwójka dzieci i dwa zupełnie inne podejscia do nauki. Ale co tu zrobić. Uczymy sie tak samo, a wyniki inne. Jest mi o tyle łatwieju, ze obaj są w jednej klasie.
atfk Piękny z Ciebie kot!!!
My bliżej w stronę morza mieszkamy
 
Ostatnia edycja:
reklama
a dziękuje kobietki za słowa uznania...warto było!! reakcja dzieci bezcenne...w sumie obejrzało nas niemal 1600 dzieciaków w wieku 3-9 lat:-)
a powiem Wam ,że to juz 3 cześć tego przedstawienia...i zawsze radocha taka sama!!!
z czystego serducha to robiliśmy i było warto!!
i do tego zupełnie bezinteresownie!!


wiola u mnie tez dzieci dwa rożne światy...choc Kaja jest w 2 klasie to i tak juz widze,ze ona bardziej "zlewa" nauke niz Fifi!
on taki obowiązkowy...a córcia...mało przejmująca sie wszystkim:-D
bliżej morza powiadasz...to ja w drugą stronę:-D
znaczy sie okrążyłyśmy Szczecin

mamusiasynusia mało tego ,że weekend!!to jeszcze do tego ferie!!
więc mówimy stanowczo..nnniiieee ..BUDZIKOM :-D

pozdrawiam cieplutko!!
teraz pewnie sie do kompa nie dopcham z szybko...z racji ferii
 
Ja też mam problem z dopchaniem się. :-)
Moi są obaj w czwartej klasie, ale jest tak jak piszesz, dwoje dzieci, dwa rózne swiaty.
Mój młodszy właśnie robi porzadek w pokoju (w końcu), oczywiscie pod groźbą nie dotykania PC. A tak sie wczuł, ze meble przestawia. :-)
Niech działa.
Super to zorganizowaliscie, akcja naprawdę godna polecenia. I w szoku jestem, ze tyle dzieciaków obejrzało.
My do Ciebie ładny kawałek mamy :-)
 
witam nowa mamusię..napisz cos wiecej!

ja wpadam na chwilkę..bo od niedzieli walczę z gorączką u Kajuni :no: ehhh mam juz maxa bo niczym nie mozemy sie jej pozbyc,spada pare kresek i znowu do gory, w pon byłam u lekarza, wszytsko czyste jedynie podrażniona tchawica i katar...a tu coraz gorzej, po pł znów z nia jadę!

Filip korzysta z ferii i gania po chałupkach:-D
pogoda do bani...leje od 2 dni:szok::szok::szok:

w piątek chcemy na ferie wyjechac ale jzu sama nie wiem...jakby mnie nie było to wrócę w przyszłym tyg!!
pozdrawiam
 
Teraz takie paskudztwa w powietrzu wiszą. Chrześniak najpierw miał kaszel, tydzień przerwy, zapalenie oskrzeli, tydzień zdrowy i teraz walczy z zapaleniem krtani. Wiktor zaczał mi kaszleć i boję sie, żeby sie nie zaraził, bo my z kolei w piątek wyjeżdżamy.
 
reklama
Witajcie laseczki,

Wiola a czemu twoje dzieci chodzą razem do klasy, widzę, że jest spora różnica wieku. Wybacz, że pytam, ale ciekawska jestem.

atfk to widzę , że Twoje dzieciaki sa jak moje. Mati przejmuje się wszystkim, a Ola szkoda gadać, taka rozbiegana jest, że szok. Nauczyć ją coś to trzeba mieć anielską cierpliwość.
A spróbuj może Kajuni dać Sambucol, nam bardzo pomaga w przeziębieniach. Jak tylko widzę, że moich coś rozkłada to zaraz im to aplikuję i przechodzi. To naturalny syrop z czarnego bzu, więc nie zaszkodzi.

anamari Witaj. Napisz coś więcej o sobie.
 
Do góry