reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

reklama
anamari witaj.:tak:
O moim agencie możesz sobie poczytać na tym wątku i sama oceń co potrafi rocznik 2002 :-D:-D:-D:-D
 
Witajcie,

As od kiedy Kuba idzie do tej szkoły?

anamari jaki jest mój syn? Hymmm.... zdolny, dobrze się uczy, mówi dzień dobry sąsiadom, dużo czyta i jeszcze ... pyskuje, cwaniakuje, ma ciągle syf w pokoju, nawet jak się wykąpie wieczorem to ręcznik zostaje na dywanie, a majtki i skarpetki potrafi tydzień pod biurkiem kisić (dopóki mam nie posprząta), a no i komputer to szkoda słów, bo jak tylko jest sam to katuje go non stop.
 
A skarpetki też zostawia na lewej stronie? Ja tak przy praniu stoję i przewracam całej trójki. A reczniki to standard, jakby wieszaków w domu nie było. A jak każę posprzątać ubrania z podłogi to wszystko laduje w koszu, nieważne czy czyste czy brudne.
 
witam sie kobietki po dłuższej przerwie!!
wróciliśmy z ferii cali i zdrowi:happy:!

wiola :-)troszkę spóźnione ale szczere...sto lat dla synka!!!samych spokojnych i uśmiechniętych dni:-D!!!
as przy następnej chorowitej okazji wypróbuje Twoja radę...szkoda ,że netu nie włączyłam jak to napisałaś:sorry: (choc mam nadzieje ,że nie bedzie konieczne)
anamari ...ja to już wychodzę z założenia ,że dzien bez focha dniem straconym..:-D hihihi choc u nas to bardziej dotyczy Kajeczki!!
mamusiasynusia fajnie,że twój synek dużo czyta:-)...moj akurat za tym nie przepada:baffled:!

jesli chodzi o moja Kajeczke i jej zdrówko to jestem szczerze zaniepokojona bo od niemal 10 dni narzeka na ból w lewej pachwinie:-(!Goraczka o której ostatnio pisałam trwała niemal 5 dni,nic sie z niej nie wyklulo widocznego!Teraz pojechalismy ponownie do lekarza z tymi bólami, momentami to aż wykrzywia bioderko do środka...zaczyna kuleć i pare razy dziennie słysze "noga mnie boli". Ehhh widocznego nic nie ma, zrobiliśmy krew- wskaźniki zapalne w normie, niektóre parametry podwyższone wskazujące na jakaś infekcje!we wtorek pojade z nią na usg węzłów pachwinowych bo to podejrzewa nasz lekarz:zawstydzona/y:!Mam nadzieje,że to nic poważnego:-(!wrrrrr


dzis po południu chcielismy jechac ze szkarbami do kina...ale u nas nic nie grają jak na zlość!a żeobiecalismy im za dobre wyniki wypad "do miasta szczecina :-D" to cos musimy wykombinować!


póki co pozdrawiam!!!
zajrzę przy najbliższej okazji!!
 
Wiola a Ty o moim domu piszesz? Skarpetki to w kulkę są zwinięte. I tak jak u Ciebie czy czyste czy brudne jak mama karze sprzątnąć to ląduje w praniu. a jak u Ciebie z chusteczkami i papierkami w kieszeniach, bo ja już nie raz się wściekłam jak wyprałam czarne pranie i było całe w chusteczce.

atfk super, że ferie się udały.
Może Kaja ma własnie coś w węzłami, bo dziwne objawy jak dla mnie ma.
 
Mamusiu synusia...może my w jednym mieszkamy i o tym nie wiemy? :-)
Najgorzej, jak taką chusteczkę przegapię i pranie obejdzie....

atfk zapraszamy, wybór dosyć spory. My byliśmy na Ralph demolka i życie Pi. Chłopakom bardziej sie Ralph podobał. A ja sie szykuję na marzec na film z OZ w tytule, zapowiada się fajnie...
 
witam sie poniedziałkowo :-D...
i zaczęło sie od nowa... uuu ferie niech wracają:szok::-D!!!
dzieciaczki wstały w miarę bez problemów !szkoła wróciła;-)!ehh tak szybko zleciało!
pogoda do bani-zimno i brzydko!
wczoraj za to było cudnie, piękna zimowa pogoda wiec sie dotleniliśmy :-)

Piątkowy wypad udany , choc obeszło sie jednak bez kina bo nic nie grali po południu dla szkrabów- poszlismy do salonu gier;-), na lody i poganialismy po sklepach wypad udany:happy2:!
jutro wybieram sie z Kajunią do ortopedy na usg, zobaczymy czy jest jakas konkretna przyczyna tych boleści.

co dobrego po weekendzie??
 
reklama
Do góry