reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień Dziecka 2013

Dołączył(a)
18 Kwiecień 2013
Postów
13
Czy macie już jakieś pomysł jak spędzicie z waszymi pociechami ten dzień? Może macie pomysł gdzie można się z dzieckiem wybrać lub co można mu podarować?
 
reklama
ja jako że u nas kumulacja komunia/urodziny/dzień dziecka ustaliłam z córką że jedziemy do schroniska i zamiast jej prezentu kupować to kupimy karmę dla psów:-) i zazwyczaj jako że dzień dziecka jest dwa dni przed urodzinami to zamiast prezentu wybieramy wspólnie spędzony czas,albo wycieczka albo wyjście do kina i obiad w restauracji
 
Bardzo fajny pomysł z tym schroniskiem, my miałyśmy taką wizytę przed Bożym Narodzeniem. Wtedy w ramach prezentu świątecznego przygarnęłyśmy kotka.
 
Diamo to super pomysł,moja córka też ostatnio zaproponowała żeby zamiast kupować psa wziąć jakiegoś ze schroniska...ale to decyzja dopiero na przyszły rok,dopiero co pożegnaliśmy sukę po prawie 15 latach,a teraz dzidziuś w domu więc decyzja o nowym psie wstrzymana.
Vievienne w Warszawskim zoo w dzień dziecka są straszne tłumy i kolejki,więc tego dnia unikam zwiedzania zoo.Ale polecam Powsin,lub Kazimierz Dolny
 
Zoo rzeczywiście byłoby super gdyby nie te tłumy:( będziemy musieli zadowolić się naszym domowym zwierzyńcem a do zoo wybrać się innym razem. Moja córka cały czas mnie teraz pyta o prezent na Dzień Dziecka więc muszę coś dla niej wymyślić. Ostatni prezent był na Boże Narodzenie więc czeka teraz z utęsknieniem na kolejną niespodziankę.
 
My do zoo zamierzamy jechać do Gdańska do Oliwy.

tam niestety też strasznie długie kolejki w ten dzień niestety, raz byłam i od tego czasu jeździmy zawsze w innym terminie ;)
Synek ma urodziny w dzień dziecka, córka pare dni wcześniej więc też nie szalejemy z prezentami tylko zawsze jest to jakaś wycieczka z okazji dnia dziecka, tym razem planujemy rejs promem, oczywiście na promie atrakcji dla dzieci nie zabraknie więc na pewno będą zadowolone. Można zerknąć co nas czeka ;) Dzień Dziecka - Unity Line
 
reklama
Do góry