reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dziewczyny pomozcie prosze ­čÖł

Ani@1975

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Lipiec 2020
Post├│w
67
Dzien dobry. Jestem tu nowa i
Mam pytanie, moze ktoras z Pan tak miala i bedzie w stanie mi pomoc.
Owulacje mialam miedzy 18.07 a 20.07 to bylo miedzy 23dc a 25dc. Test owulacyjny wyszedl mi pozytywny pierwszy raz 18.07,dodatkowo mialam sluz przezroczysty i bol lewego jajnika stad wiem,ze w tych dniach byla owulacja. Dzis mam 28dc a mnie nadal pobolewa podbrzusze jak na miesiaczke,czy mam sie czym martwic? Czy to jest normalne? Nigdy nie mialam bolu podbrzusza na tyle dni przed miesiaczka,dlatego sie zdziwilam. Czy ten bol moze utrzymac sie az do @? Dodam,ze moje cykle sa nieregularne,wyniki wszystkie w czerwcu robilam i byly w porzadku ­čÖł
Drugie pytanie mam takie czy zaraz po owulacji szyjka powinna obnizyc sie nizej odrazu czy moze utrzymywac sie wyzej i obnizyc sie dopiero przed miesiaczka? Dodam,ze staramy sie o dzidziusia juz dluzszy czas. Jednak nie czuje sie jak na ciaze,zero objawow :(
Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.

reklama

młoda1994

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
2 Kwiecień 2019
Post├│w
12 718
Dzien dobry. Jestem tu nowa i
Mam pytanie, moze ktoras z Pan tak miala i bedzie w stanie mi pomoc.
Owulacje mialam miedzy 18.07 a 20.07 to bylo miedzy 23dc a 25dc. Test owulacyjny wyszedl mi pozytywny pierwszy raz 18.07,dodatkowo mialam sluz przezroczysty i bol lewego jajnika stad wiem,ze w tych dniach byla owulacja. Dzis mam 28dc a mnie nadal pobolewa podbrzusze jak na miesiaczke,czy mam sie czym martwic? Czy to jest normalne? Nigdy nie mialam bolu podbrzusza na tyle dni przed miesiaczka,dlatego sie zdziwilam. Czy ten bol moze utrzymac sie az do @? Dodam,ze moje cykle sa nieregularne,wyniki wszystkie w czerwcu robilam i byly w porzadku
Drugie pytanie mam takie czy zaraz po owulacji szyjka powinna obnizyc sie nizej odrazu czy moze utrzymywac sie wyzej i obnizyc sie dopiero przed miesiaczka? Dodam,ze staramy sie o dzidziusia juz dluzszy czas. Jednak nie czuje sie jak na ciaze,zero objawow :(
Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.
Jak mia┼éa┼Ť owu mi─Ödzy 18 a 20 lipca to nie ma szans ┼╝eby┼Ť mia┼éa objawy ci─ů┼╝owe. Nie doszukuj si─Ö niczego na si┼é─Ö. To ci nic nie da. Test owu ani b├│l jakikolwiek nie oznacza w 100% owulacji. ┼╗eby sprawdzi─ç czy owu u ciebie by┼éa na 100% to trzeba i┼Ť─ç na monitoring lub spr├│bowa─ç 7-8 dni po pozytywnym te┼Ťcie owu zrobi─ç progesteron i on powie czy test owu pozytywny = u ciebie owu na 100% do miesi─ůczki ci jeszcze daleko nie ma co si─Ö doszukiwa─ç.

Fado123

Do┼é─ůczy┼é(a)
22 Styczeń 2019
Post├│w
5 643
A jak bardzo masz nieregularne cykle ? Czy by┼éa┼Ť u gina? Przy nieregularnych cyklach ci─Ö┼╝ko zaj┼Ť─ç w ci─ů┼╝e, i warto by wiedzie─ç czy to np nie policystyczne jajniki, i zrobi─ç sobie monitoring owulacji u lekarza ,no tylko on da pewno┼Ť─ç czy owulacja by┼éa

Ani@1975

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Lipiec 2020
Post├│w
67
Jak mia┼éa┼Ť owu mi─Ödzy 18 a 20 lipca to nie ma szans ┼╝eby┼Ť mia┼éa objawy ci─ů┼╝owe. Nie doszukuj si─Ö niczego na si┼é─Ö. To ci nic nie da. Test owu ani b├│l jakikolwiek nie oznacza w 100% owulacji. ┼╗eby sprawdzi─ç czy owu u ciebie by┼éa na 100% to trzeba i┼Ť─ç na monitoring lub spr├│bowa─ç 7-8 dni po pozytywnym te┼Ťcie owu zrobi─ç progesteron i on powie czy test owu pozytywny = u ciebie owu na 100% do miesi─ůczki ci jeszcze daleko nie ma co si─Ö doszukiwa─ç.
Ja sie niczego nie doszukuje,tylko martwi mnie ten bol podbrzusza jak na @ przez tyle dni. Owulacje mialam potwierdzona wielokrotnie i zawsze sie zgadzala z tym kiedy test byl pozytywny,dlatego wiem kiedy i jak wyglada to u mnie.

Ani@1975

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Lipiec 2020
Post├│w
67
A jak bardzo masz nieregularne cykle ? Czy by┼éa┼Ť u gina? Przy nieregularnych cyklach ci─Ö┼╝ko zaj┼Ť─ç w ci─ů┼╝e, i warto by wiedzie─ç czy to np nie policystyczne jajniki, i zrobi─ç sobie monitoring owulacji u lekarza ,no tylko on da pewno┼Ť─ç czy owulacja by┼éa
Niestety odkad pamietam mam nieregularne cykle :( wyniki mam wszystkie dobre,lekarz nie widzi nic niepokojacego. Monitoring mialam wielokrotnie i zawsze gdy test wyszedl pozytywny to owulacja wystepowala. Jestem pod stala opieka lekarza. Natomiast ten bol podbrzusza mam pierwszy raz dlatego mnie to zaczelo martwic, w przyszlym tygodniu mam wizyte u lekarza dopiero :(

Fado123

Do┼é─ůczy┼é(a)
22 Styczeń 2019
Post├│w
5 643
Niestety odkad pamietam mam nieregularne cykle :( wyniki mam wszystkie dobre,lekarz nie widzi nic niepokojacego. Monitoring mialam wielokrotnie i zawsze gdy test wyszedl pozytywny to owulacja wystepowala. Jestem pod stala opieka lekarza. Natomiast ten bol podbrzusza mam pierwszy raz dlatego mnie to zaczelo martwic, w przyszlym tygodniu mam wizyte u lekarza dopiero :(
Mnie cz─Östo boli w trakcie owulacji , kiedy powinna┼Ť dosta─ç @ ?

Ani@1975

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Lipiec 2020
Post├│w
67
Mnie cz─Östo boli w trakcie owulacji , kiedy powinna┼Ť dosta─ç @ ?
W trakcie owulacji tez odczuwalam bol, ale jestem juz 4dpo i nadal mnie boli jak @. Czasem mniej,czasem bardziej a chwilami w ogole. Od czasu do czasu czuje klucie lewego jajnika. Piersi zawsze mialam wrazliwe na 2 dni przed @, a teraz jak gdzies przygniote,nacisne to juz mnie bola raz mniej raz bardziej,ale odczuwam. Miesiaczke powinnam dostac miedzy 1 a 3 sierpnia- zawsze mam +/- 2 dni roznicy ­čÖł z moim szczesciem na ciaze nie licze, jednak martwia mnie te objawy.

Stalovaa

Pocz─ůtkuj─ůca w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
9 Grudzień 2012
Post├│w
18
Pewnie Ci─Ö nie pociesz─Ö, ale u mnie czasami tak bywa, ┼╝e po owu zaczyna mnie bole─ç brzuch jak na okres i trwa tak do samego okresu, a w ci─ů┼╝y nie jestem. Za pierwszym razem my┼Ťla┼éam, ┼╝e jestem w ci─ů┼╝y , bo wcze┼Ťniej nigdy nie bola┼é mnie a┼╝ tyle dni przed @, ale to nie by┼éa ci─ů┼╝a. Po prostu raz mam silniejszy PMS, a raz nie mam go wcale xD
Niemniej jednak życzę Ci, aby starania o dzidzię nie trwały zbyt długo

Ani@1975

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
23 Lipiec 2020
Post├│w
67
Pewnie Ci─Ö nie pociesz─Ö, ale u mnie czasami tak bywa, ┼╝e po owu zaczyna mnie bole─ç brzuch jak na okres i trwa tak do samego okresu, a w ci─ů┼╝y nie jestem. Za pierwszym razem my┼Ťla┼éam, ┼╝e jestem w ci─ů┼╝y , bo wcze┼Ťniej nigdy nie bola┼é mnie a┼╝ tyle dni przed @, ale to nie by┼éa ci─ů┼╝a. Po prostu raz mam silniejszy PMS, a raz nie mam go wcale xD
Niemniej jednak życzę Ci, aby starania o dzidzię nie trwały zbyt długo
DziekujeÔŁĄ
Jednak na ciaze rowniez nie licze,nawet nie biore jej pod uwage tylko martwie sie i wole dopytac czy to normalne miec pobolewanie brzucha po owulacji a przed @ tyle dni wczesniej. Lekarz dopiero w przyszlym tygodniu­čÖł

reklama

Stalovaa

Pocz─ůtkuj─ůca w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
9 Grudzień 2012
Post├│w
18
Nie ma za co U mnie jest to akurat normalne, wi─Öc trudno mi co┼Ť sensownego doradzi─ç. Dobrze, ┼╝e um├│wi┼éa┼Ť si─Ö do lekarza, zbada Ci─Ö, to b─Ödziesz wiedzia┼éa na czym stoisz
Dziekuje
Jednak na ciaze rowniez nie licze,nawet nie biore jej pod uwage tylko martwie sie i wole dopytac czy to normalne miec pobolewanie brzucha po owulacji a przed @ tyle dni wczesniej. Lekarz dopiero w przyszlym tygodniu