reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny pomozcie prosze 🙈

Ani@1975

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2020
Postów
67
Dzien dobry. Jestem tu nowa i
Mam pytanie, moze ktoras z Pan tak miala i bedzie w stanie mi pomoc.
Owulacje mialam miedzy 18.07 a 20.07 to bylo miedzy 23dc a 25dc. Test owulacyjny wyszedl mi pozytywny pierwszy raz 18.07,dodatkowo mialam sluz przezroczysty i bol lewego jajnika stad wiem,ze w tych dniach byla owulacja. Dzis mam 28dc a mnie nadal pobolewa podbrzusze jak na miesiaczke,czy mam sie czym martwic? Czy to jest normalne? Nigdy nie mialam bolu podbrzusza na tyle dni przed miesiaczka,dlatego sie zdziwilam. Czy ten bol moze utrzymac sie az do @? Dodam,ze moje cykle sa nieregularne,wyniki wszystkie w czerwcu robilam i byly w porzadku 🙈
Drugie pytanie mam takie czy zaraz po owulacji szyjka powinna obnizyc sie nizej odrazu czy moze utrzymywac sie wyzej i obnizyc sie dopiero przed miesiaczka? Dodam,ze staramy sie o dzidziusia juz dluzszy czas. Jednak nie czuje sie jak na ciaze,zero objawow :(
Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.
 
reklama
Dzien dobry. Jestem tu nowa i
Mam pytanie, moze ktoras z Pan tak miala i bedzie w stanie mi pomoc.
Owulacje mialam miedzy 18.07 a 20.07 to bylo miedzy 23dc a 25dc. Test owulacyjny wyszedl mi pozytywny pierwszy raz 18.07,dodatkowo mialam sluz przezroczysty i bol lewego jajnika stad wiem,ze w tych dniach byla owulacja. Dzis mam 28dc a mnie nadal pobolewa podbrzusze jak na miesiaczke,czy mam sie czym martwic? Czy to jest normalne? Nigdy nie mialam bolu podbrzusza na tyle dni przed miesiaczka,dlatego sie zdziwilam. Czy ten bol moze utrzymac sie az do @? Dodam,ze moje cykle sa nieregularne,wyniki wszystkie w czerwcu robilam i byly w porzadku [emoji85]
Drugie pytanie mam takie czy zaraz po owulacji szyjka powinna obnizyc sie nizej odrazu czy moze utrzymywac sie wyzej i obnizyc sie dopiero przed miesiaczka? Dodam,ze staramy sie o dzidziusia juz dluzszy czas. Jednak nie czuje sie jak na ciaze,zero objawow :(
Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.
Jak miałaś owu między 18 a 20 lipca to nie ma szans żebyś miała objawy ciążowe. Nie doszukuj się niczego na siłę. To ci nic nie da. Test owu ani ból jakikolwiek nie oznacza w 100% owulacji. Żeby sprawdzić czy owu u ciebie była na 100% to trzeba iść na monitoring lub spróbować 7-8 dni po pozytywnym teście owu zrobić progesteron i on powie czy test owu pozytywny = u ciebie owu na 100% do miesiączki ci jeszcze daleko nie ma co się doszukiwać.
 
A jak bardzo masz nieregularne cykle ? Czy byłaś u gina? Przy nieregularnych cyklach ciężko zajść w ciąże, i warto by wiedzieć czy to np nie policystyczne jajniki, i zrobić sobie monitoring owulacji u lekarza ,no tylko on da pewność czy owulacja była
 
Jak miałaś owu między 18 a 20 lipca to nie ma szans żebyś miała objawy ciążowe. Nie doszukuj się niczego na siłę. To ci nic nie da. Test owu ani ból jakikolwiek nie oznacza w 100% owulacji. Żeby sprawdzić czy owu u ciebie była na 100% to trzeba iść na monitoring lub spróbować 7-8 dni po pozytywnym teście owu zrobić progesteron i on powie czy test owu pozytywny = u ciebie owu na 100% do miesiączki ci jeszcze daleko nie ma co się doszukiwać.
Ja sie niczego nie doszukuje,tylko martwi mnie ten bol podbrzusza jak na @ przez tyle dni. Owulacje mialam potwierdzona wielokrotnie i zawsze sie zgadzala z tym kiedy test byl pozytywny,dlatego wiem kiedy i jak wyglada to u mnie.
 
A jak bardzo masz nieregularne cykle ? Czy byłaś u gina? Przy nieregularnych cyklach ciężko zajść w ciąże, i warto by wiedzieć czy to np nie policystyczne jajniki, i zrobić sobie monitoring owulacji u lekarza ,no tylko on da pewność czy owulacja była
Niestety odkad pamietam mam nieregularne cykle :( wyniki mam wszystkie dobre,lekarz nie widzi nic niepokojacego. Monitoring mialam wielokrotnie i zawsze gdy test wyszedl pozytywny to owulacja wystepowala. Jestem pod stala opieka lekarza. Natomiast ten bol podbrzusza mam pierwszy raz dlatego mnie to zaczelo martwic, w przyszlym tygodniu mam wizyte u lekarza dopiero :(
 
Niestety odkad pamietam mam nieregularne cykle :( wyniki mam wszystkie dobre,lekarz nie widzi nic niepokojacego. Monitoring mialam wielokrotnie i zawsze gdy test wyszedl pozytywny to owulacja wystepowala. Jestem pod stala opieka lekarza. Natomiast ten bol podbrzusza mam pierwszy raz dlatego mnie to zaczelo martwic, w przyszlym tygodniu mam wizyte u lekarza dopiero :(
Mnie często boli w trakcie owulacji , kiedy powinnaś dostać @ ?
 
Mnie często boli w trakcie owulacji , kiedy powinnaś dostać @ ?
W trakcie owulacji tez odczuwalam bol, ale jestem juz 4dpo i nadal mnie boli jak @. Czasem mniej,czasem bardziej a chwilami w ogole. Od czasu do czasu czuje klucie lewego jajnika. Piersi zawsze mialam wrazliwe na 2 dni przed @, a teraz jak gdzies przygniote,nacisne to juz mnie bola raz mniej raz bardziej,ale odczuwam. Miesiaczke powinnam dostac miedzy 1 a 3 sierpnia- zawsze mam +/- 2 dni roznicy 🙈 z moim szczesciem na ciaze nie licze, jednak martwia mnie te objawy.
 
Pewnie Cię nie pocieszę, ale u mnie czasami tak bywa, że po owu zaczyna mnie boleć brzuch jak na okres i trwa tak do samego okresu, a w ciąży nie jestem. Za pierwszym razem myślałam, że jestem w ciąży , bo wcześniej nigdy nie bolał mnie aż tyle dni przed @, ale to nie była ciąża. Po prostu raz mam silniejszy PMS, a raz nie mam go wcale xD
Niemniej jednak życzę Ci, aby starania o dzidzię nie trwały zbyt długo [emoji6]
 
Pewnie Cię nie pocieszę, ale u mnie czasami tak bywa, że po owu zaczyna mnie boleć brzuch jak na okres i trwa tak do samego okresu, a w ciąży nie jestem. Za pierwszym razem myślałam, że jestem w ciąży , bo wcześniej nigdy nie bolał mnie aż tyle dni przed @, ale to nie była ciąża. Po prostu raz mam silniejszy PMS, a raz nie mam go wcale xD
Niemniej jednak życzę Ci, aby starania o dzidzię nie trwały zbyt długo [emoji6]
Dziekuje❤
Jednak na ciaze rowniez nie licze,nawet nie biore jej pod uwage tylko martwie sie i wole dopytac czy to normalne miec pobolewanie brzucha po owulacji a przed @ tyle dni wczesniej. Lekarz dopiero w przyszlym tygodniu🙈
 
reklama
Nie ma za co [emoji6] U mnie jest to akurat normalne, więc trudno mi coś sensownego doradzić. Dobrze, że umówiłaś się do lekarza, zbada Cię, to będziesz wiedziała na czym stoisz [emoji846]
Dziekuje[emoji173]
Jednak na ciaze rowniez nie licze,nawet nie biore jej pod uwage tylko martwie sie i wole dopytac czy to normalne miec pobolewanie brzucha po owulacji a przed @ tyle dni wczesniej. Lekarz dopiero w przyszlym tygodniu[emoji85]
 
Do góry