reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny proszę o pomoc

Moniko
10 dpo beta powinna już pokazać ciążę .
Ja w ostatniej ciąży 12dpo to był 24 dc
miałam betę 109,90.
Licząc że beta na początku podwaja się to w 10 dpo jej wartość musiała mieć okolo 50 .
Nie jest wykluczone że beta może wzrosnąć i wyjś dopiero 14dpo bo była póżna implantacja .,
Mógł też wystąpić bląd w labo.
Proponuję powtórzyć betę 14 dpo jeżeli wcześniej nie dostaniesz @ oczywiście .
Pozdrawiam
 
reklama
Ja bym zrobiła bete za dwa dni czyli 13dpo.Jak nie urośnie to ciąży nie będzie na pewno. 3mam kciuki
 
A jesteś pewna ze owu sie np nie przesunęła? Bo jak miałaś w tym dniu co mówisz to koleżanko może 8 dni po nie pokaże ale 10 dni po owu przy takich cyklach powinna wyjść juz pozytywna a tu nawet 5 nie ma...
Po to sie robi zeby szybciej niz test pokazala i potwierdziła na 100%.
Zrób jeszcze raz jak Ci to nie daje spokoju przecież jesteś juz przed okresem. ..
A na objawy nie patrz bo początkowo sa podobne do okresowych mnie np od początku ciąży ani razu nie zabolaly piersi a juz 38 tydzień.
 
No chyba ze cos sie poprzesuwalo ale przy regularnych cyklach nie wiem
Zawsze masz owu jak w zegarku? Mialas objawy ze wiesz ze byla?
Powtórz jutro i daj znać:)
Nie ma co gdybać kazda powie co innego tego nie wiemy:)
Najlepiej potwierdzić:)
 
Ostatnia edycja:
Nie ma możliwości żeby beta wyszła 8 dpo. Najwcześniej betę powinno się robić 11 dpo. Kate ma 100% racji [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi się ze 10 dni po coś by już wyszło
Ja robiłam betę Ale po terminie miesiączki z racji ze miałam nieregularne cykle.
I owy była późno.
Ale mam znajome co robiły testy dwa dni przed terminem okresu i wychodziły oczywiście przy cyklach regularnych.
A skoro cykle ma 28 dniowe to za dwa dni ma okres więc pewnie nie zaskoczyło.
Skoro beta ujemna
A najlepiej niech powtorzyi będzie miała odp
 
reklama
Do góry