reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny proszę o pomoc

Jeżeli ma cykle co 28 dni owulacja nastąpiła w 14 dniu cyklu 10 dni po jest 24 dc, czyli 26 już spokojnie było by widać chyba że jednak cykle nie są tak regularne i moim zdaniem Olcia masz rację
 
reklama
Według "t time" @wypada na 3.12. wpisałem że cykle co 29 dni. I dzisiaj jest 27dc. ostatnią @miałam 4.11. Czyli jest jeszcze szansa że beta wyjdzie na +?
 
Ja bym sprawdziła bo zawsze istnieje szansa że mogło coś się poprzestawiac i owu mogła się przesunąć
 
Ja robilam test 10 dpo byl juz pozytywny a beta w ten dzien 33 ..47h pozniej 117..Implantacje mialam 8dpo.

010igov3fkey3mez.png
 
Dziewczyny zauważyłam brązowe plamienia . ... kilka kropel. Co to może oznaczać? @? cżyjesz może plamienia implantacyjne ?
 
Kurcze Monika2901 ja rozumiem ze bardzo chcesz zajść w ciążę ale jeszcze chwila i zeswirujesz! Dziewczyny Ci mówią prawdę a Ty i tak znajdujesz sobie coraz to nowe oznaki ciąży.
Proszę Cię odpuść trochę bo aż przykro się to czyta.
Beta i testy na prawdę nie kłamią...
 
reklama
A ja miałam bete 206 i test mi nie wyszedł:-p
po pierwsze ciąża to nie matematyka i tak:
14dzien - owulacja i od razu zapłodnienie
15dc - widać przedjądrza
16dc - zarodek o 2-4 komórek
17dc - 6-8 komórek - blastomerów
18dc morula - wychodzi z jajowodu:-)
19dc - wczesna blastocysta
20dc - blastocysta poza otoczką
21 dc - początek procesu implantacji.
22dc- 24dc implantacja trwa
25dc początek produkcji hcg -najwcześniej można zrobić tst z krwi. A to jest 10dpo. Zakładając, że zarodek rozwija się idealnie. A udowodniono, że wolniej rozwijające się zarodki to dzieczynki :-) czyli mamy przesunięcie o 1 dzień, bo one wolniej dochodzą do blastocysty. to już mamy 11dpo. Dlatego brak bety w 13dpo to brak ciąży.
A palmienie może być implantacyjne.Poematy można pisać o tych testach:-)
 
Do góry