reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Dziewczyny, wbije się tu z nienacka, ale chciałam podpowiedzieć, że jak jest problem z dostępnością Ovi czy Pregnylu to zapytajcie gina o Gonapeptyl Daily. W podwójnej dawce działa podobnie (podobnie, nie tak samo) jak te z HCG. Ja to miałam przy stymulce. A i jest tańszy.
 
Bez recepty. Ovulomed max, około 55-50 na miesiąc. Takie saszetki to rozrobienia z wodą, spoko w smaku

Wygrywasz, padłam ze śmiechu

To moja ukochana gra!!!! Zawsze mam ją na dysku i bardzo często do niej wracam, rozegrać sobie chociaż jeden scenariuszy. Kocham!
masz specjalne miejsce w moim sercu tak jak @hachette i @Agnes4312
 
JA! :D

season 1 queen GIF by The White Princess
Chyba pierwszy raz się zapisze bo jakieś szanse może będą 🙈
 
reklama
Do góry